• Головна
  • Вимкнути інтернет на всій планеті: чи пішли б на такий крок чернігівці
16:45, 17 жовтня 2021 р.

Вимкнути інтернет на всій планеті: чи пішли б на такий крок чернігівці

Вимкнути інтернет на всій планеті: чи пішли б на такий крок чернігівці

Багато хто з нас щодня користується інтернетом по роботі, для розваг або навчання. Уже виросли цілі покоління, які не уявляють життя без інтернету і щиро не розуміють, як їхні родичі жили без нього ще кілька десятків років тому. Але ж ніщо не вічне в нашому світі…

Уявімо, що вчені винайшли певний пристрій лише з однією кнопкою, який може повністю вимкнути інтернет на всій планеті. Чи натиснули би ви на цю кнопку і чому? Саме таке запитання ми поставили чернігівцям, і ось їхні відповіді.

Аліна Дикуха, гендиректор сервісу 13Chats, група компаній SendPulse:

– Не натисну. Тому що інтернет відкриває людям можливості для онлайн-навчання, спілкування на відстані та ведення бізнесу без кордонів. Інтернет – це про великі можливості для кожного з нас. Навіть це питання мені змогли задати завдяки інтернет-зв’язку =)

Олексій Примаков, підприємець, засновник Primakov Dance School:

– Якщо в мене опиниться така кнопка, я її знищу, щоб ніхто не зміг нею скористатися! Адже інтернет – це одне з найбільших досягнень сучасності, що допомагають людям спілкуватись і набувати знань. Особливо зараз, у такий складний період часу.

Катерина Кулініч, керуючий адвокат, засновник адвокатського бюро SkyLawyers:

– Можу одразу відповісти, що ні. Інтернет щодня нам дає багато можливостей і знань. Однак, крім знань, є ще одна, на мою думку, найважливіша річ – це час! Завдяки інтернету ми можемо його колосально економити. От скільки часу ми б витратили, аби захотіли приготувати якусь вишукану страву без пошуку її рецептів та рекомендацій в інтернеті, чи знайти хлопця, який був учора на вечірці і дуже сподобався? Одним словом – багато! Без інтернету сьогодні я, мабуть, бачила б своїх батьків та рідних не більше ніж раз на рік. Тож для мене його відсутність – уже катастрофа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #інтернет #планета #світ #фантазія #світова мережа
Оголошення
live comments feed...