• Головна
  • Кисень є! У Чернігів прибула фура з киснем для хворих на COVID-19 (ФОТОФАКТ)
10:41, 26 жовтня 2021 р.

Кисень є! У Чернігів прибула фура з киснем для хворих на COVID-19 (ФОТОФАКТ)

У Чернігів привезли 20 тонн кисню для підтримки хворих з коронавірусною інфекцією. Про це повідомив заступник голови облради Дмитро Блауш.

Вранці до 2-ї міської лікарні прибула фура-цистерна з рідкими киснем, де відбулась його вигрузка.

Нагадаємо, декілька днів чернігівська лікарня №2 не могла отримати кисень. Така ситуація у місті склалася через невиконання постачальником своїх зобов‘язань.

Минулу ніч персонал лікарні пережив дуже складно. За словами керівника чернігівської міської лікарні №2 Владислава Кухаря, пацієнтам подавали кисень відразу з двох концентраторів через трубочки і маски.

Проблему з нестачею кисню зараз вирішують за допомогою кисневої станції. Станція може виробляти кисень з повітря, проте нині навантаження на медичну систему настільки велике, що замість очікуваних 130 пацієнтів, станція зможе обслужити 20-25 людей.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кисень #коронавірус #COVID-19 #лікарні #Дмитро Блауш #фура
Оголошення
live comments feed...