• Головна
  • Ремонт доріг у Чернігівській області триває і взимку. Де зараз ведуться роботи
15:30, 25 січня 2022 р.

Ремонт доріг у Чернігівській області триває і взимку. Де зараз ведуться роботи

Січень – не час відпочинку для дорожників. Наразі у Чернігівській області у роботі – кілька ділянок на трасі Київ – Суми, розповіли у Службі автомобільних доріг.

Зокрема, відновлені роботи з реконструкції мосту через річку Лисогір поблизу села Олексинці. У минулому році підрядник забетонував прогонову будову та уклав нижній шар асфальтобетону.

Зараз тут тривають зварювальні та підмостові роботи. Навесні за сприятливої погоди буде укладений верхній шар асфальтобетону та проведений ремонт підходів до мосту.

Прослужив старий залізобетонний 46-метровий міст через Лисогір більше 50 років. Він був збудований у 1969-му і «жопрацював» до перед аварійного стану.

Наприкінці травня 2021 міст закрили на реконструкцію. Стару споруду розібрали та приступили до спорудження нової. Об'їзд можливий тимчасовою дорогою, зведеною паралельно до старого мосту.

Також поблизу села Переволочна відновлені роботи з реконструкції мосту через річку Удай. Продовжується демонтаж старої конструкції. Паралельно проводиться забивання паль для нових опор.

Це третій міст через Удай, який буде реконструйовано на дорозі Н-07. Інші два – поблизу Прилук та Манжосівки.

84-метровий залізобетонний міст збудували у 1970 році. Його стан – передаварійний.

В процесі реконструкції стару споруду демонтують і зведуть нову, що відповідає сучасним нормам навантаження та безпеки дорожнього руху. Будуть зведені нові опори, прогонова будова, влаштовано мостове полотно, зроблена система водовідводу, укріплені відкоси, облаштована пішохідна зона, відремонтовані підходи до штучної споруди.

А поблизу Прилук на відстані в кілометр на реконструкції опинилися одразу дві штучні споруди: шляхопровід через залізницю та міст через річку Удай.

Нові конструкції мостів були встановлені у минулому році. Проте ще чимало дорожніх робіт залишається. Це розширення дороги та укріплення крутих схилів земляного полотна. Частину робіт було виконано у минулому році.

Зараз підрядник відновив роботу по спорудженню габіонів, якими укріплюється крутий схил дороги. Це необхідна міра для зміцнення крутих схилів земляного полотна на підходах до штучної споруди.

Габіони – різновид огороджувальних конструкцій, виготовлених з міцної металевої сітки, яка заповнюється кам'яним матеріалом. Вони забезпечують надійний захист від розмиву ґрунту та зсувів укосів земляного полотна.

Мости були збудовані у 70-х роках минулого століття. Дорожнє покриття було з бетонних плит. В процесі реконструкції дорожники споруджують нові штучні споруди, що за габаритами відповідають сучасному транспортному навантаженню. Старе бетонне покриття дороги замінюють на асфальтобетонне. Проводиться розширення проїзної частини.

На час ремонтних робіт рух цією ділянкою дороги Н-07 Київ – Суми закрито. Об'їзд можливий маршрутом:

• Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин (ділянка Прилуки – Монастирище);

• Т-25-27 Бобровиця – Свидовець – Новий Биків – Ічня (ділянка Монастирище - Ічня);

• Т-25-24 Борзна – Ічня – Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ремонт #дороги #мости #об'їзд #Київ - Суми #ремонт доріг
Оголошення
live comments feed...