
10:59, 4 лютого 2022 р.
Військові на Чернігівщині вчаться застосовувати ракетні комплекси NLAW (ФОТО)

Військовослужбовці 169-го Навчального центру «Десна» розпочали інтенсивну підготовку по застосуванню ручних протитанкових ракетних комплексів NLAW.
Про це йдеться на Facebook-сторінці Навчального центру «Десна» ім. князя Ярослава Мудрого.
Наразі військові знайомляться з тактико-технічними характеристиками та відпрацьовують тактики дій у бойових умовах.
NLAW – це шведсько-британська переносна протитанкова керована ракета, що дозволяє знищувати броньовану техніку противника й уражувати цілі як на землі, так і у повітрі. Гранатомет є одноразовим і працює за принципом «вистрілив – забув».
Комплекс, який розробила шведська компанія SAAB, має вагу усього 12,5 кг та дальність стрільби до 800 м. Час, необхідний для активації системи і відкриття вогню, становить 2-3 секунди.
* * *
Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
14:45, 9 грудня
11:52, 12 грудня
12
16:09, 10 грудня