• Головна
  • Необхідність використання РРО для інтернет-торгівлі
Новини компаній
14:20, 11 лютого 2022 р.

Необхідність використання РРО для інтернет-торгівлі

Новини компаній

З 2022 р. РРО стає обов'язковим для використання практично всіма фізичними особами, які займаються підприємницькою діяльністю та бізнесом. Враховуючи дію закону, що дозволяє використання не лише класичних касових апаратів, а й програмних реєстраторів розрахункових операцій, робота підприємців України стає набагато зручнішою. Необхідно лише підібрати найкращий програмний РРО для бізнесу: https://checkbox.ua

Необхідність використання РРО для інтернет-торгівлі, фото-1

Обов'язкове використання ПРРО в інтернет-магазинах 2022

Українське законодавство активно підводить дедалі більше суб'єктів господарювання у торгівлі та сфері послуг під РРО-обов'язок, що робить цю тему гострою та актуальною. Особливо на тлі появи на цьому ринку програмних РРО, найкращим з яких стає Checkbox.

Законодавець не всіх зобов'язує користуватися РРО. До тих суб'єктів, яким доведеться задуматися про придбання чекбоксу, належать такі:

  • підприємці, які проводять розрахункові операції за безготівковою або готівковою формою з використанням платіжних жетонів, чеків, карток тощо;
  • при наданні будь-яких послуг, реалізації товарів у галузі торговельних відносин та громадського харчування;
  • при проведенні фінансових операцій після продажу з прийому готівки з метою їх переказу.

Докладніше про це розписано у чинному Законі про РРО (у другій статті). Цю постанову обов'язково слід вивчити, щоб зрозуміти, що таке розрахункова операція, яка стає визначальним фактором для використання реєстратора.

Коли інтернет-магазину дозволяється не використовувати РРО

Каси, що працюють в онлайн-режимах, є ефективною та сучасною альтернативою звичним фізичним реєстраторам (касовим апаратам). Але згідно із законом, не всі підприємці зобов'язані застосовувати ПРРО на практиці.

Від обов'язкового застосування програмного реєстратора звільняються особи, які:

  • є платниками єдиного податку 1 групи;
  • займаються продажем товарами на ринках, причому об’єктом торгових відносин стають особисті речі або продукти з власної садової ділянки (господарства);
  • проводять усі фінансові операції з клієнтами лише у безготівковому варіанті.

Громадяни, які підпадають під дані категорії, можуть не використовувати онлайн-касу навіть після набуття чинності новим законом. Нагадаємо, що це 01.01.2022.

Який РРО краще придбати для інтернет-магазину

Розрахунковий реєстратор є спеціальним пристроєм для автоматизації, що допомагає відстежувати і контролювати грошові операції, що проводяться, і рух товару. Найпростішим аналогом РРО стає звичайна каса або POS-термінал, оснащений фіскальним реєстратором. Відмінною альтернативою для власників інтернет-магазинів є ПРРО (або програмний розрахунковий реєстратор).

Дане обладнання працює за таким принципом:

  • встановлюється підприємцем на комп'ютер або на будь-який гаджет (ноутбук, планшет, смартфон);
  • пристрій для автоматизації реєструє операції, що проводяться, фіскалізуючи їх через сервер сайту податкової служби, пересилаючи податківцям оформлені електронні чеки;
  • фіскальний чек можна надіслати споживачеві через СМС, месенджер або на електронну пошту, а також за необхідності можна роздрукувати паперовий варіант чека.

Підприємцям надано кілька варіантів оснащення та застосування ПРРО. Можна скачати державний софт, який надається безкоштовно, або вибрати зручну та багатофункціональну платну програму. За оцінками користувачів, одним із найкращих сервісів програмних кас вважається Checkbox, завантажити який ви можете на офіційному сайті компанії.

У зручності чекбоксу ви можете переконатися самі, адже перший місяць використання програми надається безкоштовно, для оцінки та тестування сервісу. Програмний інтерфейс програми (API) допомагає у швидкій та повній інтеграції програми з вашим інтернет-магазином та податковою системою. Checkbox має безліч готових модулів інтеграції з популярними CMS для інтернет-магазинів: Wordpress (WooСommerce), Opencart, 1C-Бітрікс, Хорошоп, Shopify, PrestaShop, OkayCMS. Повний та актуальний список інтеграцій ви можете переглянути на офіційному сайті Checkbox.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...