• Головна
  • Коронавірус у Чернігові. Хворих поменшало
11:37, 15 лютого 2022 р.

Коронавірус у Чернігові. Хворих поменшало

Коронавірус у Чернігові. Хворих поменшало

Після кількох тижнів стрімкого зростання у Чернігові протягом минулих семи днів (7–13 лютого) зафіксували зменшення кількості нових випадків захворювання на COVID-19.

Про це повідомив на нараді у мерії генеральний директор Чернігівської лікарні №2 Владислав Кухар.

За його словами, спостерігається зменшення кількості захворівши, проте загальні цифри ще дуже високі, а якщо порівнювати з тим самим періодом 2021 року, маємо зростання у кілька разів за всіма показниками (нові випадки, госпіталізація, кількість пацієнтів, які потребують кисневої підтримки).

Загалом, протягом попереднього тижня (7–13 лютого) було виявлено 2694 нових випадки захворювання на коронавірус у Чернігові. Це менше, ніж тижнем раніше, але більше, ніж позаминулого. Загалом це другий показник за весь час пандемії.

Нагадаємо, у 2022 році статистика виявлення нових випадків COVID-19 по тижнях має такий вигляд:

1-й тиждень – 227 нових випадків діагностування коронавірусу в Чернігові
2-й тиждень – 566
3-й тиждень – 900
4-й тиждень – 2425
5-й тиждень – 3025

6-й тиждень – 2694

– Припинилося зростання і триває тенденція на спад. На тиждень раніше, ніж очікувалося в країні, – зазначив Владислав Кухар.

При цьому зберігається досить високий показник заповнюваності ліжок у лікарнях (230 пацієнтів або 45,5 % від загальної кількості місць), необхідність кисневої підтримки (143 людини із 230 отримують кисень, а 7 навіть підключені до апаратів ШВЛ).

Також тримається високий показник смертності серед хворих із діагнозом «коронавірус». За попередній тиждень померло 13 людей.

На цьому фоні продовжує зменшуватися попит до вакцинації. Загалом нині в Чернігові повний курс (два щеплення) отримало 110 тисяч 801 людина або 47,2 % від загальної кількості населення, яке підлягає вакцинації. Бустерну третю дозу отримали майже 4500 чернігівців (1,9 %).

– За добу у місті через пункти та центри вакцинації проходить не більше 100 людей. Це дуже мало. Звертаємося до чернігівців з проханням переглянути свою позицію, адже щеплення на сьогодні – єдина можливість убезпечити себе від тяжкого перебігу хвороби, – резюмував Владислав Кухар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #COVID-19 #статистика #Владислав Кухар #вакцинація
Оголошення
live comments feed...