• Головна
  • Неподалік будинку Атрошенка буде працювати закусочна. Мер попросив «дивитися уважно»
11:30, 17 лютого 2022 р.

Неподалік будинку Атрошенка буде працювати закусочна. Мер попросив «дивитися уважно»

Члени виконавчого комітету Чернігівської міської ради дозволили «Закусочній» на вулиці Мстиславській працювати до 23:00.

Сьогодні, 17 лютого, на засіданні виконкому було розглянуте питання встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час.

У списку був лише один заклад – «Закусочна», яка розташована за адресою: вул. Мстиславська, 14 – на розі вулиць Мстиславської та Коцюбинського.

Заявник планував отримати дозвіл для роботи до 24:00, однак з огляду на те, що це житловий будинок, а заклад харчування розміщується у цокольному приміщенні, комісія узгодила більш короткий робочий день – до 23:00.

Міський голова Владислав Атрошенко, чий будинок розташований у 300 метрах – по вулиці Мстиславській вище в сторону Молодіжного театру – звернув увагу на те, що такі заклади, як правило, приносять незручності сусідам.

– Я бажаю бізнесмену прибуткової роботи, але зазвичай там є ризики подальших скарг від мешканців на шум, розпиття горілчаних напоїв під під’їздом… Буде прекрасно, якщо всі будуть задоволені, але дивіться уважно. Якщо будуть скарги, то зменшіть до 22:00, – попросив він «Муніципальну варту».

До речі, така можливість перегляду графіку робот прописана у рішенні виконавчого комітету

Це прямо прописано у документі: «режим роботи може бути змінений/скасований у разі надходження обґрунтованих колективних скарг, після підтвердження інформації, що зазначена у скарзі або за поданням контролюючих органів щодо систематичного порушення режиму роботи та інших вимог чинного законодавства під час експлуатації об`єкту».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#закусочна #графік роботи #Мстиславська
Оголошення
live comments feed...