• Головна
  • 5-річна дівчинка з Чернігова потребує 25 тисяч євро на лікування у Німеччині
БЛАГОДІЙНІСТЬ
10:32, 21 лютого 2022 р.

5-річна дівчинка з Чернігова потребує 25 тисяч євро на лікування у Німеччині

БЛАГОДІЙНІСТЬ
5-річна дівчинка з Чернігова потребує 25 тисяч євро на лікування у Німеччині

Маленька Тетяна Кекух із жовтня не відвідує садочок, оскільки зараз їй потрібно дотримуватися суворої дієти та вимірювати рівень цукру в крові не менше 5 разів на день. Зараз її мама збирає кошти на лікування дитини.

Діагноз, який поставили дівчинці лікарі, – діабет 1-го типу. Коли і чому в дитини з’явилася ця тяжка хвороба, чернігівські ендокринологи не знають. Рідні можуть тільки припускати: чи то навколишнє середовище вплинуло, чи стрес, який пережила дитина під час переведення з одного дитсадка в інший (на то були вагомі причини), чи якісь інші фактори.

У дитячій лікарні дівчинці кололи інсулін, робили майже кожного дня численні аналізи, регулярно, навіть уночі, вимірювали рівень цукру. При виписуванні лікарі надали практичні рекомендації, як жити з цукровим діабетом і попередили, що ця хвороба не лікується в Україні.

5-річна дівчинка з Чернігова потребує 25 тисяч євро на лікування у Німеччині, фото-1

«Це «мовчазний вбивця», а Танюша в мене – єдина кровиночка. Я її народила у 40 років і виховую сама. Рідні, крім мами, в мене немає. Я вирішила боротися за свою доньку», – каже Світлана Кекух.

Наразі мама дівчинки знайшла клініку в Німеччині де лікують цукровий діабет 1-го типу стовбуровими клітинами. Адже прогнози на майбутнє були не найкращими – у подальшому можуть бути ураженими судини, постраждати зір.

«Я зв’язалася з менеджером, мені розповіли, що в німецькій клініці є гарні результати щодо лікування цукрового діабету 1-го типу у дітей. Можна набагато покращити життя дитини і навіть забути про уколи інсуліну. Або ж до мінімуму зменшити дози. Це вже як зреагує організм», – з надією на краще каже жінка.

Зараз Тетяна Кекух приймає рекомендовану лікарем-ендокринологом інсулінову терапію, дівчинці вимірюють рівень цукру 5 разів на день – перед кожним прийомом їжі. Їй рекомендована сувора низьковуглеводна дієта.

«Я хочу щоб Танюша повернулася до садочка і не мала проблем зі здоров’ям», – мріє Світлана Кекух. Щоб ця мріє стала реальністю, потрібно зібрати 25 тисяч євро – у стільки обійдуться витрати на курс лікування.

Давайте дамо Танечці шанс на здорове повноцінне життя! «Дуже вас благаю, не будьте байдужими! Кожна ваша гривня – це капелька здоров’я у житті дитини», – звертається Світлана Кекух до чернігівців та жителів інших міст України.

Реквізити для допомоги:
№ картки 5167 8032 1766 4379
Кекух Світлана Володимирівна

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога #лікування #операція у Німеччині #Кекух
Оголошення
live comments feed...