• Головна
  • Президент «Десни» Лєвін: «Те, що відбувається з Черніговом – катастрофа»
11:12, 14 березня 2022 р.

Президент «Десни» Лєвін: «Те, що відбувається з Черніговом – катастрофа»

Президент чернігівської Десни Володимир Лєвін розповів про ситуацію зі стадіоном у Чернігові, про сам футбольний клуб та про те, яким буде український футбол після перемоги України. Записав розмову сайт fanday.

Про себе під час війни

– Я залишаюсь у Києві. Займаюся гуманітарною допомогою для українців, які приїжджають у столицю та покидають її. Сьогодні кожен громадянин України повинен максимально докласти всіх зусиль, щоб допомогти ближньому.

Я не збираюся нікуди їхати. Якщо буде ядерна війна, то краще знаходитися вдома, бо вона тебе знайде всюди. Точно так само, як більше ста тисяч чернігівчан залишилися у Чернігові. Нам зі своєї землі бігти нікуди, тому ми знаходимося тут. Можливо, потрібно гуманітарні коридори, але ми будемо тут і будемо тут до кінця. 

Я кожного дня чекаю завершення війни та мирного неба над головою. Для того, щоб вже розпочинати все відбудовувати. Тому що дуже багато чого зруйновано і для відбудови треба буде багато часу.

Про розбомблений стадіон у Чернігові

– Для нашого клубу – це величезна втрата. Тому що стадіон є частиною футбольної команди. Зараз для нас – це втрата наших інвестицій, які були.

Ще гірше, звичайно, що загалом із містом Чернігів відбувається ця катастрофа. Ми сьогодні розуміємо, яка колосальна проблема виникла у місті, яка екологічна катастрофа на даний момент. Водопровід, який сьогодні зруйнований, великі проблеми з подачею електрики. Місто може залишитися не лише без води, а й без електрики та тепла.

Це набагато гірше, ніж зруйнований стадіон. Тому що стадіон ми обов’язково відбудуємо. Інформації про жертв, що хтось був на стадіоні під час бомбардування в нас немає і сподіваємось, що ніхто там не постраждав.

Про ФК «Десна»

– Зробили, як всі команди: на місяць перенесли матчі, тому зараз усі команди розпустили та кожен займається своїм. Я думаю, що у даний момент усі турбуються за  свою сім’ю або підтримують Батьківщину.

Ніхто команду закривати не збирався. Просто в будь-який момент в команди можуть виникати тимчасові труднощі. Так сталось і в нашому випадку – у нас були труднощі з європейськими партнерами (мова про трансферний бан від ФІФА через скаргу з невиплати зарплати румунському легіонері Константіну Дімі. – Прим. ред.). Якби цієї ситуації не сталось, то у команди взагалі би не було проблем. Перед поїздкою до Туреччини ми погасили заборгованість за два місяці. Сьогодні, звичайно, вже є затримка по зарплаті, бо минув час. 

Про футбол після перемоги

– Я думаю, український футболбуде не таким яскравим, яким був до війни, але футбол буде об’єднувати та всі глядачі, які раніше не ходили на футбол, розпочнуть на нього ходити. Тому що саме футбол, як найпопулярніший вид спорту, дасть можливість людям відволіктися від всіх проблем, які вони переживають зараз. Я би хотів, щоб ми розпочали грати у футбол вже в перший день після завершення війни. 

Коли завершиться війна, я обдзвоню тренерів і всіх футболістів для того, щоб вони приїжджали у Чернігів. Поки вони будуть тренуватися, ми будемо вирішувати питання, де знайти поле та де грати матчі. Ми прикладемо всі зусилля, щоб порадувати наших вболівальників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Висплюсь
29,7%
Нап'юсь
20,7%
Поїду відпочивати в український Крим
28,5%
Перейду на українську
14,7%
Зроблю собі тату про "рускій корабль"
6,5%
#Володимир Лєвін #футбол #ФК Десна #стадіон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...