• Головна
  • Наслідки весняної повені на Чернігівщині: підтоплені села та порушено транспортне сполучення
15:23, 10 травня 2022 р.

Наслідки весняної повені на Чернігівщині: підтоплені села та порушено транспортне сполучення

Наслідки весняної повені на Чернігівщині: підтоплені села та порушено транспортне сполучення

На великих річках Чернігівщини продовжується розвиток другої хвилі водопілля (дощового паводку). Так, на Десні та Дніпрі рівень води за добу підвищився на 10-20 см. Як повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області, вода перевищила відмітки виходу на заплави і вже почала підтоплювати окремі населені пункти та дороги місцевого значення.

Через підйом рівня води в р. Десна, спостерігається перевищення небезпечних відміток затоплення та порушення транспортного сполучення:

  • порушене пряме сполучення з с. Бирине, с. Підгірне, с. Прокопівка (Новгород-Сіверська ТГ) Новгород-Сіверського району (рух транспорту здійснюється через Сумську область). Превезення населення здійснюється за допомогою човна;
  • перелито проїзну частину вул. 8 Березня в м. Новгород-Сіверський (перевезення населення здійснюється човнами);
  • порушене пряме сполучення з селищем Лиса Гора (мешканці - відсутні) Новгород-Сіверського району (Коропська ТГ);
  • перелито проїзну частину вул. Лугова в смт Короп. Перевезення населення здійснюється за допомогою човна;
  • призупинено функціонування паромної переправи у напрямку с. Пекарів, с. Кнути, с. Костирів, с. Синютин Корюківського району(Сосницька ТГ). Рух транспорту здійснюється через Коропську ТГ Новгород-Сіверського району.

Через підйом рівня води в р. Дніпро, спостерігається перевищення небезпечних відміток затоплення та порушення транспортного сполучення:

  • перелито проїзну частину автодороги Пустинки-Рудня (Михайло-Коцюбинська ТГ, Чернігівського району). Транспортне сполучення здійснюється за допомогою техніки підвищеної прохідності, на окремих ділянках - човнів;
  • перелито проїзну частину вул. Набережна в с. Мньов Чернігівського району (Михайло-Коцюбинська ТГ) та підтоплено 7 домоволодінь (14 жителів);
  • перелито проїзну частину автодороги смт Радуль - с. Новосілки Чернігівського району (Ріпкинська ТГ), перевезення населення здійснюється човнами;
  • перелито проїзну частину вул. Новікова, вул. Дніпровська, вул. Міхньова, вул. Київська, вул. Низова в смт Радуль Чернігівського району (Ріпкинська ТГ), перевезення населення здійснюється човнами.

Рівні води в створах гідрологічних постів станом на 9 травня:

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#повінь #річки #водопілля #Десна #Дніпро #автодороги #селища
Оголошення
live comments feed...