• Головна
  • У Чернігові народилася Стефанія
10:18, 21 травня 2022 р.

У Чернігові народилася Стефанія

Добро завжди перемагає зло, а життя – смерть. Так сталося і у Чернігові, коли під звуки сирен та вибухи народжувалися нові життя. Тож аби дізнатися скільки діток з′явилося на світ та якими були найрозповсюдженіші імена, наша редакція звернулася до керівника Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Ірини Свистун.

«З початку повномасштабної війни органами державної реєстрації актів цивільного стану Чернігова було видано близько 80 свідоцтв про народження. Найрозповсюдженішими іменами для дівчаток стали: Мілана, Поліна, Єва, Варвара, Вероніка, Марія. Хлопчиків найчастіше називали: Олександр, Михайло, Данило, Матвій, Максим, Іван, Артем.»

Цьогорічний пісенний конкурс «Євробачення» та перемога представника з України Kalush Orchestra зі своєю піснею «Стефанія» залишив відбиток у серцях багатьох людей. По всій країні батьки почали називати своїх дочок Стефаніями. Чернігів – не виняток. У нас також одна дівчинка отримала прекрасне ім'я Стефанія.

«Хочу наголосити, що працівники юстиції Чернігівщини практично не припиняли свою роботу, навіть, коли відбувалися активні бойові дії. Наші спеціалісти фактично на передовій сумлінно виконували покладені на них державою обов'язки в повному обсязі.»

Міністерство цифрової трансформації України на своїй офіційній сторінці повідомило про дію спрощеної системи оформлення новонародженого у зв′язку з воєнним станом і недоступністю послуги єМалятко, за якою зареєструвати дитину можна у найближчому відділі ДРАЦСу. Для цього знадобиться лише паперове медичне свідоцтво про народження.

Якщо пологи були проведені поза медичним закладом, то отримати свідоцтво про народження дитина породілля може за особистим зверненням до закладу охорони здоров′я. Необхідно лише при собі мати медичні документи щодо спостереження вагітності або бути зареєстрованою в електронній системі охорони здоров′я, де містяться медичні записи про вагітність.

Життя продовжується і ми маємо вірити, що все буде добре. Бо поки в Україні народжуються діти, Україна буде жити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Діти #народжуваність #імена #ДРАЦС
Оголошення
live comments feed...