• Головна
  • Вибір дизельного генератора потужністю 40 кВт
Новини компаній
17:26, 4 серпня 2022 р.

Вибір дизельного генератора потужністю 40 кВт

Новини компаній
 Вибір дизельного генератора потужністю 40 кВт, фото-1

Електрогенератори даної потужності потрібні в різних життєвих ситуаціях. Вони стають необхідними вирішення побутових і виробничих завдань при раптовому відключенні електроенергії. Купити дизель генератор 40 кВт на сайті https://www.powersol.com.ua/shop/generatory/dizelnyj/40-kvt/ – означає убезпечити себе від екстремальних ситуацій.

Місця використання генераторів

Не тільки власники елітного житла, але й господарі звичайних заміських будівель потребують забезпечення резервним електроживленням. Продуктивності дизельного генератора 40 кВт вистачить для забезпечення нормальної життєдіяльності великого будинку. Водночас пристрій зможе живити теплові помпи, електросауни, джакузі, кондиціонери та масу домашньої техніки. Таке обладнання слід мати на запас і невеликим виробничим об'єктам.

За допомогою дизельних електростанцій 40 кВт можна забезпечити безперебійну роботу:

  • Автозаправки та станції технічного обслуговування.
  • Підприємств готельно-ресторанного бізнесу.
  • Будівельних ділянок та котелень.
  • Великих офісів та медичних центрів.
  • Супермаркетів та торгових приміщень.

Фізичні та юридичні особи, які придбали дизельні генератори, ніколи не шкодували про витрачені кошти.

Відмінності моделей дизельних генераторів

Існує кілька варіантів виконання дизельних генераторів:

  • Відкритий тип. Його необхідно встановлювати на фундамент у спеціально підготовленому приміщенні. Необхідною умовою є монтаж припливно-витяжної вентиляції та системи виведення відпрацьованих газів.
  • Агрегат у кожусі характеризується тихою роботою та можливістю монтажу на вулиці. Спеціальне покриття захищає внутрішню конструкцію пристрою від негативної дії.
  • Мобільна версія менш популярна у населення. Її можна використовувати на різних об'єктах. Для зручності переміщення є шасі. Нема потреби будувати генераторну та встановлювати фундамент.

Щоб не помилитися з вибором, краще звернутися до надійного та перевіреного постачальника. На сайті компанії PowerSol завжди можна отримати роз'яснення кваліфікованого інженера з точки зору придбання відповідного обладнання. Попередньо рекомендується провести енергоаудит об'єкта, щоб підібрати пристрій з оптимальною потужністю. Акцентуємо увагу на додаткових послугах організації. Професіонали компанії проводять електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи будь-якої складності, сервісне та гарантійне обслуговування, ремонт дизельних генераторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...