• Головна
  • Перевага лазерного способу різання металу
Новини компаній
11:04, 24 серпня

Перевага лазерного способу різання металу

Новини компаній

Фасонне різання лазером – сучасна технологія, яка надає різним металевим матеріалам потрібну форму або виріз. Лазерна різка металу дозволяє отримати вироби, що не потребують вирівнювання, подальшої піскоструминної обробки або видалення задирок. Найчастіше процес застосовується до роботи з деталями, трубами й профілями.

Перевага лазерного способу різання металу, фото-1

Плюси використання методу

В принципі, працювати з металом можна і по-старому – за допомогою циркулярних або форматних пилок. Але обробка труб, стрижнів або профілів і виріз складних фігур вимагає економічних і точних способів. Тим більше якщо йдеться про масове виробництво. Щоб отримати ідеальний продукт, ми використовуємо лазерний метод.

Переваги лазерного різання металу:

  • Точність. Ми виробляємо лазерна різка металу точно, комплексно та акуратно. Ми також задовольнимо найвибагливіші вимоги клієнтів.
  • Швидкість пропалювання досягає 25 м/хв, що ідеально та вигідно навіть для дрібносерійного виробництва.
  • Безконтактне різання. Лазер ріже матеріал без необхідності дотику чи тиску, завдяки чому деформації не виникають.
  • Різні матеріали. За допомогою лазера ми можемо різати листи зі сталі, алюмінію, нержавіючої сталі та кольорових металів.

Клієнт завжди задоволений якісним результатом. Різання настільки точне, що не вимагає надалі додаткової складної обробки деталей.

Технологія вирішення

Лазерне різання листів виглядає так:

  • Після виконання всіх налаштувань лазерного різака починається процес різання чи розподілу.
  • Промінь потрапляє на матеріал, що розрізається, нагріває його, він починає плавитися і випаровуватися. Лазер фокусується на одній точці, діаметр якої зазвичай не перевищує пів міліметра.
  • Оскільки він концентрує на вістрі вищу температуру, промінь проникає через матеріал поперек, і починається процес різання.
  • Таке різання по геометрії дуже детальне, рівне, без потертостей і тиску на матеріал, що розрізається.

З моменту заснування компанії LaserNET ми намагаємося створити собі добре ім'я та зміцнити репутацію. У столичному регіоні ми є одними з лідерів у галузі інженерних послуг і хочемо зберегти цей статус чесним підходом до роботи. Ви знайдете у нас надійного та конкурентоспроможного партнера на вітчизняному ринку. Наша компанія отримує прибуток чесним шляхом та на основі якісних послуг. Ми йдемо в ногу із сучасними вимогами виробництва завдяки кваліфікованому персоналу та постійним інвестиціям у технології, розробки та дослідження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...