• Головна
  • «Ви маєте велику силу»: депутат Парламенту Франції відвідав Чернігів
14:28, 26 серпня 2022 р.

«Ви маєте велику силу»: депутат Парламенту Франції відвідав Чернігів

До Чернігова приїхав депутат Парламенту Франції Фредерік Петі. Він оглянув руйнування, яких завдали російські окупанти, щоб дізнатися, чим Франція могла б допомогти місту, повідомляє «Суспільне Чернігів».

«Ви маєте велику силу»: депутат Парламенту Франції відвідав Чернігів, фото-1, ФОТО: Суспільне Чернігів

ФОТО: Суспільне Чернігів

Зокрема, 25 серпня Фредерік Петі відвідав Національний університет «Чернігівська політехніка», обласну лікарню та протитуберкульозний диспансер, який не підлягає відновленню після бомбардувань.

– Я бачу, що ви маєте велику силу, силу громади, щоб відбудовувати. Я думаю, що буде багато різної співдружньої допомоги. Може, це не завжди буде допомога фінансова, а в якості прямого спілкування: лікарня з лікарнею, університет з університетом, мер з мером. І буде допомога вміннями та досвідом, це буде важливіше навіть, ніж допомога фінансова.

За його словами, Франція ще не ухвалила остаточного рішення про допомогу Чернігову. Інформацію, отриману під час поїздки, він передасть колегам з французького парламенту й обговорить з ними побачене.

– Щоб добре зрозуміти, чим ми можемо допомогти, треба дивитися на всіх рівнях. Чим більше ми бачимо таких речей, чим більше їх обговорюємо в парламенті, тим більш вірогідно, що ми зможемо ухвалити правильне рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депутат Франції #Фредерік Петі #візит
Оголошення
live comments feed...