• Головна
  • Гороскоп на тиждень 29 серпня – 4 вересня: Ракам – турботи, Козерогам – важливі зміни
08:59, 28 серпня

Гороскоп на тиждень 29 серпня – 4 вересня: Ракам – турботи, Козерогам – важливі зміни

Гороскоп на тиждень 29 серпня – 4 вересня: Ракам – турботи, Козерогам – важливі зміни

Попереджений – значить озброєний! Вже завтра розпочнеться черговий тиждень, зі своїми складнощами, успіхами та переживаннями. На всіх нас чекають різні події як успішні, так і не дуже. Але все це складові життя, без яких неможливо.

Тож пропонуємо Вам ознайомитись із гороскопом для всіх знаків на 29 серпня – 4 вересня:

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня: ОВЕН (21 березня – 20 квітня)

Здоров`я, краса i внутрiшня рiвновага стануть основними стимулами ваших дiй на цьому тижнi. Можна спробувати нову дiєту, вiдновити заняття в спортзалi або уважнiше вiднестися до вибору продуктiв харчування. До середи займайтеся практичними справами. Не чинiть тиску на партнерiв, будьте терплячi - в цей час тiльки взаємовигiднi iнтереси можуть дати результат, на який ви розраховуєте. В середу можна зайнятися покупками. Вихiднi краще провести вдома або на дачi з сiм`єю i близькими друзями.
Сприятливi днi: 30, 4; несприятливi: 29.

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня: ТЕЛЕЦЬ (21 квітня – 21 травня)

Поки вас найбiльше цiкавлять домашнi справи, i в першiй половинi тижня ви зможете реалiзувати деякi зi своїх дизайнерських iдей. Партнер по шлюбу буде приємно здивований вашим творчим пiдходом i тим терпiнням, з яким ви займетеся дрiбним ремонтом або наведенням ладу. З середи з`являться новi iнтереси i завдання. До п`ятницi можна укладати угоди, займатися питаннями реклами. Це хороший час для активного спiлкування, обмiну думками i переговорiв. У вихiднi може виникнути нова тема в сiм`ї, на якiй ви i зосередитеся.
Сприятливi днi: 3, 4; несприятливi: 31.

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня: БЛИЗНЮКИ (22 травня – 21 червня)

Прекрасний час для вiдпочинку, поїздок, спiлкування в групi, з якою пов`язанi вашi iнтереси i перспективи. З наступного тижня навантаження значно зросте, а зараз вам необхiдно зiбрати всю потрiбну iнформацiю i привести до ладу справи. З середи прискорюється приток iнформацiї, але у четвер вiрогiднi збої в системах зв`язку, проблеми в подорожах i контактах з оточуючими. Будьте уважнi до прохань своїх близьких. Допомагайте, вислуховуйте їхнi сповiдi, займайтеся спiльними справами. В недiлю вдалими будуть покупки.
Сприятливi днi: 29, 2; несприятливi: 4.

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня: РАК (22 червня – 22 липня)

Перша половина тижня пройде в турботах про нагальнi справи. Ви знайдете задоволення, займаючись дизайном свого будинку. У четвер можуть вiдбутися подiї, якi зроблять вашу позицiю вразливою. Не соромтеся попросити про допомогу партнера. Через подолання спiльних проблем з`являться i спiльнi iнтереси, а в особистих вiдносинах з`явиться бiльше довiри та iнтимнiсть. Можливо, вам варто вибрати недiлю як стартову позицiю для розвитку якоїсь важливої теми. Рiшення ухвалюйте на сiмейнiй нарадi.
Сприятливi днi: 30, 3; несприятливi: 31.

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня: ЛЕВ (23 липня – 22 серпня)

Перiод очiкування закiнчився - вам необхiдно поквапитися з втiленням не тiльки поточних, але й глобальнiших планiв. Волею обставин ви потрапляєте в центр розвитку якихось подiй, i оточуючi розраховують на вас. У четвер те, що вiдбувається, буде наповнене особливим сенсом, не пропустiть можливiсть розiбратися з тими темами, якi вас цiкавлять. Ви можете опинитися у вирi почуттiв, а спокус буде так багато, що вам доведеться поламати голову, як вийти зi скрутного становища.
Сприятливi днi: 3; несприятливi: 1.

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня: ДІВА (23 серпня – 23 вересня)

Ви можете пишатися своєю майстернiстю, органiзованiстю i вiдчуттям порядку, що обов`язково буде помiчено оточуючими. Придiлiть бiльше уваги тим дрiбницям, на якi звичайно не вистачає часу - i ви вiдчуєте справжнє задоволення вiд гармонiї, яка запанувала навколо вас. Весь тиждень сприятливий для вирiшення практичних питань. Але у четвер i п`ятницю можуть вiдбутися подiї, якi не входили у вашi плани. Нешаблоннi реакцiї будуть особливо вдалими. У вихiднi краще розширити коло спiлкування.
Сприятливi днi: 3; несприятливi: 4.

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня: ТЕРЕЗИ (24 вересня – 23 жовтня)

Пiдiйдiть прагматичнiше до використання свого часу в першiй половинi тижня. Не витрачайте його на дрiбницi, а займiться справами, якi принесуть цiлком конкретнi результати. Домовленостi в цей час добре оформляти юридично. З четверга може виявитися, що у вiдносинах з дiловим або близьким партнером все не так просто. Але ви цiлком можете знайти оригiнальний вихiд з обставин, що створилися. Готуйтеся зайнятися новою справою з наступного тижня, а поки придiлiть бiльше часу рiшенню особистих питань.
Сприятливi днi: 29, 2; несприятливi: 4.

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня: СКОРПІОН (24 жовтня – 21 листопада)

Вiдпочивайте на здоров`я, поки можна не поспiшати з iнiцiативами i нововведеннями. Придiлiть бiльше уваги формуванню творчих зв`язкiв в групi або колективi, де ви проводите свiй час. Друзi можуть пiдкинути вам новi iдеї або органiзують корисне знайомство. З другої половини тижня подiї можуть складатися непередбачувано. Можливi деякi обмеження, але вiдбудеться вивiльнення енергiї для iнших справ.
Сприятливi днi: 1, 4; несприятливi: немає.

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня: СТРІЛЕЦЬ (22 листопада – 21 грудня)

Наближаються значнi i багатообiцяючi змiни. Якщо у вас є власнi плани, то цей тиждень присвятiть пiдготовчим заходам. Всi ситуацiї будуть зарядженi емоцiйно, але поки складно зосередитися на чомусь визначеному. Вiдновiть спортивнi заняття. Ваша присутнiсть створить сприятливий психологiчний мiкроклiмат в групi - ви повнi ентузiазму i готовi до звершень. Весь тиждень, окрiм четверга i п`ятницi, сприятливий для поїздок. В недiлю чекайте сюрпризiв, спробуйте знаходитися у вирi подiй.
Сприятливi днi: 29; несприятливi: 3.

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня: КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)

З`явиться хороша можливiсть дiстатися до сутi теми, що цiкавить вас. До четверга ви зможете переробити масу невеликих, але важливих справ, що залишить вiдчуття задоволення. Цей тиждень сприятливий для систематизацiї iнформацiї i наведення ладу там, де вiдчувається необхiднiсть. З наступного тижня у вашому життi намiчаються важливi змiни, i все що вiдбувається, поступово до них пiдводить. У вихiднi придiлiть час будинку або вiдпочиньте з сiм`єю, щоб з понедiлка спокiйно зосередитися на роботi.
Сприятливi днi: 31, 1; несприятливi: немає.

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня: ВОДОЛІЙ (21 січня – 18 лютого)

Можливо, деякi з ваших зв`язкiв зараз пiддаються перегляду. Чекайте кульмiнацiї подiй у четвер. Не поспiшайте оцiнювати результати, особливо, якщо вони будуть для вас несподiваними. Згодом ви знайдете для себе багато плюсiв в тих змiнах, якi вiдбулися. Перша половина тижня дасть вам можливiсть реалiзувати деякi з практичних iдей в своєму будинку. Друга половина сприятливiша для зовнiшнiх контактiв, поїздок, листування. Весь тиждень будьте уважнi до свого здоров`я i не допускайте перевантажень.
Сприятливi днi: 2; несприятливi: 29.

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня: РИБИ (19 лютого – 20 березня)

У першiй половинi тижня вам варто зайнятися чимось конкретним. Зустрiчi, переговори будуть пiдпорядкованi матерiальним iнтересам. Зараз є сенс розрахуватися з боргами, зробити платежi, щоб з наступного тижня зайнятися чимось новим. Цiлком iмовiрно, що у четвер ви здiйсните щось для себе незвичайне i несподiване. Це цiкавий день, i в тому, що вiдбувається ви зможете уловити мiстичний вiдтiнок. Вихiднi принесуть багато приємних вражень, особливо, якщо ви добре пiдберете компанiю для вiдпочинку.
Сприятливi днi: 30, 1; несприятливi: 4.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гороскоп #гороскоп на тиждень #астрологія #Всі знаки Зодіаку #знаки Зодіаку
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...