• Головна
  • Кредитний адвокат – легке рішення в скрутній ситуації
Новини компаній
10:46, 3 жовтня 2022 р.

Кредитний адвокат – легке рішення в скрутній ситуації

Новини компаній

Кредитні відносини населення з фінансовими установами все частіше і частіше зустрічаються в юридичній сфері. В багатьох випадках по іпотеці, кредиту, займу чи позиці з’являються складні проблемно-правові питання, які нерідко закінчуються судом. Справа в тому, що юридичні та фізичні особи в силу певних обставин не можуть чи не виконують фінансові зобов’язання перед кредитором. Якщо Ви потрапили у складну ситуацію, кредитна установа залякує арештом та вилученням майна, адвокат по кредитам збереже Ваші нерви та вирішить проблему.

Проблеми, які можуть спіткати позичальника при фінансових взаємодіях з банківськими установами

На момент укладання угоди по займу, кожен рішуче впевнений у власній платоспроможності та відсутності несприятливих умов, що можуть завадити вчасному погашенню кредиту. Похитнути фінансове становище можуть такі фактори, як нещасний випадок, хвороба, втрата роботи, розвиток накопичених проблем та багато іншого. Саме на цьому етапі з’являються проблемні питання, які людина не може вирішити самотужки:

·Нарахування МФО чи фінансовою установою штрафу та високої пені.

·Арешт та конфіскація власного чи закладеного майна.

·Передача справи колекторам, а згодом і до суду.

·Псування кредитної історії та неможливість укладання договорів по придбанні чи продажі.

При виникненні такої ситуації не намагайтеся вирішити проблему самотужки методом виїзду з країни, переховуванням чи іншими недієвими способами. Це призведе до блокування рахунків, арешту всього майна за наказом виконавчого напису нотаріальної контори чи по судовому вердикту. Забезпечте собі правову підтримку - професійний адвокат не залишить Вас наодинці з проблемою і доведе справу до сприятливого фіналу.

Чим мені допоможе кредитний адвокат?

Зустрічаються випадки, коли недобросовісні фінансові установи навмисне замовчують деякі важливі моменти при укладанні договорів. А з плином часу позичальники страждають від проблем, які з’явилися внаслідок таких дій. Неможливість сплачувати кредитну заборгованість – ось з чим стикаються не лише звичайні люди, а й навіть великі юридичні компанії.

Звертаючись до юридично-правової організації, Ви отримаєте кваліфіковану:

·Допомогу фізичним, юридичним та приватним особам з кредитною угодою.

·Перевірку та аналіз документації, що подав банк та кредитного договору, щоб уникнути  небажаних нюансів.

·Поміч в створенні апеляційного процесу в оскаржені рішення суду в кредитній справі.

·Процедуру захисту власних інтересів клієнта в фінансово-кредитній установі чи банку та в судді при веденні судових процесуальних справ.

·Допомогу по процесу реструктуризації боргу та повноцінне кваліфіковане ведення переговорів з кредиторами.

·Поміч в веденні процедури зняття арешту з особистої власності.

·Захист позичальника від колекторів та їх незаконних дій.

Якщо виникли фінансові проблеми з банком чи підприємством через мікро позику чи кредит, то Ви можете звернутися за посиланням адвокатське бюро Романа Сацика. Професійні адвокати захистять Ваші законні права та інтереси, відстоявши майно та вирішивши ситуацію по кредиту з мінімальними втратами.

Яка вартість кредитного адвоката?

Як показує практика, кредитні боржники починають шукати юриста та цікавитися цінами на їх послуги вже тоді, коли ситуація набирає критичних обертів. Підрахувати точну суму за вирішення проблеми одразу неможливо. Фіксована вартість встановлюється на окремі послуги, складання позовних заяв та консультацію.

Є випадки, коли вдається вирішити питання швидко, а є коли справа ускладняється судовими тяжбами та затягується на довгий час, що в свою чергу потребує адвокатської роботи увесь період. На кінцеву вартість впливає грошовий розмір позову та можливість касаційного чи апеляційного оскарження рішення суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...