• Головна
  • Життя без води: мешканці вулиці Попова вже місяць чекають аби Укрзалізниця відремонтувала водогін
14:44, 14 жовтня 2022 р.

Життя без води: мешканці вулиці Попова вже місяць чекають аби Укрзалізниця відремонтувала водогін

Життя без води: мешканці вулиці Попова вже місяць чекають аби Укрзалізниця відремонтувала водогін

Дві невеликі каністри, аби вистачило на найнеобхідніше. Родина Марини та ще з півтора десятка сімей, які живуть на вулиці Попова у Чернігові, щодня змушені буквально добувати собі воду - просити родичів чи знайомих привезти, як от зараз, із інших районів, шукати колонки, або ж ходити по сусідніх хатах, повідомляє телеканал «Новий Чернігів».

Від середини вересня вони залишилися повністю без централізованого водопостачання. Все - через аварію на підземних комунікаціях, що за словами мешканців стається в одному і тому ж місці вже вп’яте за три роки. Мережі водогону на цій ділянці історично обслуговує відділення Укрзалізниці у Конотопі Сумської області. І якщо раніше доводилося потерпіти, але все ж за тиждень-два порив усували, то цього разу ще навіть не зрозуміло, коли почнеться його ліквідація.

Люди кажуть, ще в перші дні неодноразово зверталися до майстра дільниці чернігівського водопостачання, який власне відповідає за ці мережі, той відповів, що вирішує питання з документами, а згодом взагалі перестав піднімати слухавку і виходити на зв’язок. Коли приходили на дільницю, пояснював, що ні на роботи, ні на підвіз питної немає коштів. Намагалися достукатися через телефонні розмови і безпосередньо до свого надавача послуг - філії Укрзалізниці у Конотопі.

Життя без води: мешканці вулиці Попова вже місяць чекають аби Укрзалізниця відремонтувала водогін, фото-1

У свою чергу, представник місцевої дільниці водопостачання Володимир Мельник в коментарі нам зазначив, що процедура підготовки всієї документації для проведення аварійно-відновлювальних робіт на пошкодженому водогоні довготривала, і нині затримка з їхньої сторони - в отриманні листа погодження від патрульної поліції.

Документи на погодження до правоохоронців майстер подавав двічі, 29 вересня та 6 жовтня, на що отримав відповідь.

Водночас, що стосується підвозу питної води, то за словами Володимира Мельника, це питання не його компетентності, з яким він звертався до вищого керівництва Укрзалізниці. Ті, зі свого боку, мали направити лист на «Чернігівводоканал», однак на комунальному підприємстві жодних документів не отримували. А тому люди і надалі лишаються без води, в очікуванні, коли їм вчергове відремонтують старий водогін. Додамо, що тема висвітлена на місцевому рівні і ми готові озвучити позицію центрального офісу товариства.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вода #вул. Попова #Укрзалізниця
Оголошення
live comments feed...