• Головна
  • Як контролювати стан здоров’я в умовах стресу
Новини компаній
09:34, 31 жовтня 2022 р.

Як контролювати стан здоров’я в умовах стресу

Новини компаній

Постійний стрес, в якому перебувають зараз українці, може призводити до підвищення рівня глюкози в крові. Порушення метаболізму глюкози впливає на весь організм людини. Ускладнення, що розвиваються внаслідок цього, дуже підступні, бо тривалий час можуть не давати про себе знати — аж до тяжких наслідків. Тому контроль рівня глюкози та інших показників стану наших органів та систем важливий не лише для пацієнтів з діагнозом цукровий діабет. Лабораторія CentroLab допоможе зробити моніторинг стану здоров’я більш доступним в сьогоднішніх складних умовах.

З 01.11. 22 по 14.11.22 в усіх відділеннях лабораторії CentroLab, здавши тест на глюкозу за 136 грн, ви отримаєте у подарунок один з 5-ти аналізів для контроля ускладнень, пов’язаних з підвищенням рівню цукру в крові: загальний аналіз крові (9 показників), D-димер, креатинін, АлАТ, холестерин загальний.

Чому важливо контролювати ці показники?

Загальний аналіз крові

При порушеннях метаболізму глюкози можуть частіше виникати інфекційні захворювання, і загальний аналіз крові допоможе як визначити стан всього організму, так і виявити запальні процеси.

D-димер

На тлі підвищеного рівню глюкози відбуваються зміни судинної стінки, збільшується ризик тромбозів. Своєчасно виявити тромбоз допоможе дуже чутливий маркер D-димер.

Креатинін

Високий рівень цукру спричиняє ураження дрібних судин нирок, через що може розвинутись нефропатія і в подальшому — ниркова недостатність. Для перевірки функції нирок призначається аналіз крові на креатинін.

АлАТ

Порушення метаболізму глюкози впливає на загальний обмін речовин, що може призвести до патологічних уражень печінки. Маркером стану печінки є показник АлАТ (аланінамінотрансфераза).

Холестерин

На фоні збільшення цукру серцево-судинні захворювання, ризик яких зараз і без того підвищений, частіше призводять до критичних наслідків — інфарктів та інсультів. Для контролю факторів розвитку коронарного атеросклерозу призначається, зокрема, аналіз на холестерин.

Сьогодні, як ніколи, важливо дбати про стан здоров’я, щоб вчасно виявити проблему та попередити тяжкі наслідки. І медичні аналізи — ефективна та зручна діагностика, яка дозволяє виявити патологію на ранньому етапі, ще до появи тривожних симптомів. А в лабораторії CentroLab — ще й вигідна: з 01.11.22 по 14.11.22 всі наші пацієнти зможуть скористатися акційною пропозицією, що складається з тесту на глюкозу за 135 грн та одного з п‘яти аналізів для моніторингу ускладнень лише за 1 грн (взяття біоматеріалу сплачується окремо — згідно з прайсом).

Ваше здоров’я — в центрі нашої уваги!

CentroLab — національний бренд з лабораторної діагностики, що надає українцям можливості для комплексного моніторингу свого здоров'я. Лабораторія CentroLab — це поєднання технологічності обладнання та високої кваліфікації медичного персоналу. Ми гарантуємо точність лабораторних досліджень, тому нам довіряють лікарі та пацієнти.

Детальна інформація — на сайті https://centrolab.pro/ або за тел.: 0 800 302 200.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...