Новини компаній
11:44, 7 листопада 2022 р.

Реабілітація наркозалежності

Новини компаній

Наркоманія в наш час є особливо гострою, оскільки наркотики заполонили вулиці всіх міст і знайти речовину стало дуже просто. Наркоманія виникає через регулярне вживання психоактивної речовини. Тому у наркомана розвивається хімічна залежність.

У наш час залежність від наркотиків набирає дедалі більших масштабів. Деякі люди думають, що контрольовано вживають і тому не бачать сенсу у лікуванні.

Реабілітація наркозалежності, фото-1

Наркоманія викликає не тільки фізичну залежність, яка проявляється у "ломках" та абстинентному синдромі, а також і психологічну. Список психоактивних речовин, які вживають наркомани, дуже великий. Найбільш поширеними є: седативні речовини (героїн, метадон), стимулятори (амфітамін, гвинт, солі тощо). Наркоманія поширена по всій Україні, і Київ – не виняток. Лікування хімічної залежності є складним процесом, але можливим.

Лікування наркоманії починається з детоксикації, яка допомагає вивести токсичні речовини з людини за допомогою медичних препаратів. Цю послугу надають наркологічні клініки, які мають відповідні ліцензії на провадження такого роду діяльності. Цей етап триває близько 4-6 днів, під час яких організм людини повністю очиститься від токсинів та шлаків.

Реабілітація наркозалежності, фото-2

Один із найефективніших способів лікування залежності - це лікування в наркологічному центрі, який допомагає не лише прибрати ломку, а й за допомогою різних методів психотерапії, проходячи курс психосоціальної реабілітації наркозалежності, попрацювати над психологічною складовою цієї проблеми. У таких центрах надають професійну допомогу висококваліфікованими спеціалістами. Основним методом для лікування є когнітивно-поведінкова терапія, основна мета якої це зміни в мисленні та поведінці людини за рахунок роботи психологів та терапевтичного середовища. Терапевтичне середовище дає можливість поглянути на себе з усіх боків та об'єктивно оцінити свою поведінку. За допомогою зворотного зв'язку інших учасників спільноти, залежна людина аналізує свою поведінку та вносить корекцію у деструктивний спосіб життя.

У наркологічному центрі використовується корекційно-розвивальна програма, яка допомагає людині в саморозвитку по всіх сферах життя людини. Також залежний дізнається багато нової інформації про залежність, про одужання, про зривний процес, про потяг і багато іншого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...