• Головна
  • Чи потрібен стаціонарний телефон – думки чернігівців
08:30, 30 грудня 2022 р.

Чи потрібен стаціонарний телефон – думки чернігівців

Чи потрібен стаціонарний телефон – думки чернігівців

Час від часу наші читачі висловлюють обурення на адресу «Укртелекому» через підвищення тарифів за користування стаціонарним телефоном. Напевно, всі, хто користується цим видом зв’язку, в курсі, що чергове здорожчання відбулося 1 жовтня. Сума нібито і невелика – 40 грн, але для пенсіонерів , які отримують мінімальну пенсію, вона відчутна.

Зокрема, абонентська плата виросла в двох пакетах від «Укртелекому»: «Домашній базовий» і «Домашній безлімітний». Про це повідомляє офіційний сайт телефонного оператора. Так, «Домашній базовий» нині коштує 179 грн. (а було 139 грн) на місяць. У вартість пакету включені безлімітні дзвінки по місту, міжнародний зв’язок і SIP-телефонія (500 хвилин), дзвінки на мобільні (300 хвилин).

«Домашній безлімітний» коштує189 грн. на місяць. Він включає безлімітний зв’язок по місту, міжнародний зв’язок (1000 хвилин), дзвінки на мобільні (1000 хвилин), SIP-телефонію ( 500 хвилин).

Чому підвищують тарифи? Як розказали представники «Укртелекому» в коментарі для UBR, вартість пакету зростає на 40 гривень на місяць, але при цьому додається кількість безкоштовних хвилин для дзвінків зі стаціонарних телефонів на мобільні. І пояснюють, що для абонентів, які не користуються пакетними пропозиціями, вартість тарифного плану залишається не змінною. Тариф «Простий мінімальний» коштує 78,82 грн на місяць, а тариф «Простий» 81,19 гривні.

Зміна тарифів спонукає чернігівців замислитися, чи варто продовжувати користуватися цією послугою? І чи потрібен стаціонарний телефон у наших оселях чи на робочих місцях? Аргументи «за» і «проти» вони висловили під час обговорення цієї теми в фейсбуці.

Наталя Потапчук, пенсіонерка:

- Я користувалася стаціонарним телефоном доти, доки не звільнилася з роботи. Тримала його до останнього, бо в районах Чернігівщини знайти потрібну людину (або її мобільний номер) нерідко можна було тільки завдяки дзвінку на стаціонарний телефон якоїсь установи, закладу чи підприємства... Та й потрібну інформацію часто видзвонювала по стаціонарному.

Ірина Шевченко, фрілансерка, викладачка польської мови:

- Гадаю, цим зв’язком користуються комунальні служби. Але додзвонитися до них мені ніколи не вдавалося. Щиро кажучи, мене дивує, що цей кам'яний вік досі існує. Але, мабуть, під час війни саме дротові телефони і працюють, а мобільний зв'язок занадто вразливий. Може, це і є аргумент на користь стаціонарного телефону?

Станіслав Клопот, журналіст:

- Відключив свій телефон з серпня, після 47 років користування. 179 грн на місяць чи скільки «Укртелеком» рве за те, аби кілька разів комусь набрати? Це грабіж серед білого дня. До слова, я був останнім у своєму під'їзді, двоє сусідів відключилися за місяць до мого рішення. «Укртелеком» не виправдав надій з початку війни - "ліг" у перший день і "лежав" усю блокаду Чернігова. Виручав тоді і зараз смартфон.

Тамара Шумєєва, пенсіонерка:

- А у мене є стаціонарний телефон і я навіть користуюся. Телефоную будь-куди, бо, наприклад, у Масанах, не дуже якісний «Київстар». Деякі знайомі теж мають стаціонарний, і ми спілкуємося, бо розмовляємо інколи годинами, а оператори різні. В минулому місяці я вирішила «заморозити» свій номер, але через три дні поновила. Напевно, звичка. Коли звернулася в «Укртелеком», мені озвучили вартість за «замороження» - 60 грн в місяць. Наскільки знаю, раніше ця послуга коштувала 20 грн, потім 30.

Наталя Долгіх, редакторка:

- Між іншим, саме стаціонарний телефон виручив, коли був повний блекаут і відсутній мобільний зв’язок 3 дні. До бабусі та дідуся в село легко додзвонилися.

Цікавилася Вероніка Приходько

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стаціонарний телефон #тариф #Укртелеком #дзвінки #вартість
Оголошення
live comments feed...