• Головна
  • Переправа не працює: як жителі найближчих сіл добираються до Чернігова?
12:52, 11 січня 2023 р.

Переправа не працює: як жителі найближчих сіл добираються до Чернігова?

Пів години маршруткою до мосту, слизькими сходинками на пішохідний міст, а потім пішки до найближчої зупинки. Так жителі найближчих сіл Іванівки, Ягідного і Количівки дістаються Чернігова. Понтонна переправа не працює, перевізники людей везуть до мосту, а далі кожен добирається сам. Люди просять пустити від мосту маршрут, який покращить логістику. Чи це можливо, далі у сюжеті «Суспільне Чернігів».

Наталія Полюшко

Жителька Іванівки Наталія Полюшко скаржиться:

– Приїжджаємо до мосту, а там сходинки. Сходинки жахливі, не кожний на них подивиться, так само ввечері спускатися. Темно, нічого не видно. Приїхали у місто, перейшли міст, а під’їзду немає ніякого. Люди йдуть пішки до центрального ринку, на площу, а це час. Йти довго, звичайно.

Андрій Подорван, радник начальника Чернігівської ОВА, ФОТО: Суспільне Чернігів

Андрій Подорван, радник начальника Чернігівської ОВА, ФОТО: Суспільне Чернігів

Регулювання обласних перевезень контролює обласна військова адміністрація. Радник начальника ОВА Андрій Подорван каже, що просили місто продовжити один з маршрутів до пішохідного мосту.

– Хтось на своїх авто приїжджає, автобуси й авто зупиняються за мостом. Люди переходять, в них перевіряють документи, далі вони безпосередньо пересуваються містом. Ще до Нового року департамент транспорту і комунального господарства звертався до міського управління транспорту, вони, на жаль, поки що цю проблему не вирішили.

Маршрутка біля мосту, ФОТО: Суспільне Чернігів

Маршрутка біля мосту, ФОТО: Суспільне Чернігів

Натомість в управлінні транспорту і зв’язку кажуть, що подовжити один із маршрутів до посту можливості немає.

– В місті відновлюється транспортне сполучення і працюють тимчасові маршрути, зараз навіть місто не забезпечене на 100% всіма маршрутами, щоб закрити місто. Якщо ми будемо зараз щось вносити та коригувати, то вся система, яка зараз працює вона зламається. Що потрібно зробити? Якщо перевізник в області виконує свої рейси, то він повинен був забезпечити виконання 100% або ж поставити автобуси з однієї сторони, тобто людей довезти до пішохідного мосту і вже закінчити маршрут іншим автобусом, або ж їхати в об’їзд, — зазначив начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Рижий.

Люди виходять з маршрутки біля мосту, ФОТО: Суспільне Чернігів

Люди виходять з маршрутки біля мосту, ФОТО: Суспільне Чернігів

Таким чином людей везуть до автостанції з дальніх маршрутів, як з Варви, Ічні, Талалаївки, каже Андрій Подорван. Робити так з найближчих сіл наразі можливості немає через малу кількість транспорту.

– До цих приміських сіл їздять, ви самі бачили, або «Рути», або інші автобуси, це перевізники, в яких один, два, три автобуси й зрозуміло, що вони не можуть організувати фізично по два автобуси по цей бік Десни та з іншого боку. Тому, можливо, вони б хотіли, але фізично не можуть цього зробити.

Сходи, які мають здолати люди, ФОТО: Суспільне Чернігів

Сходи, які мають здолати люди, ФОТО: Суспільне Чернігів

Наталія Полюшко пропонує свій варіант.

– Хоча б дорогу почистити й посипати, щоб водії погоджувались нас возити, щоб вона була більш – менш. І тут зробити так само як раніше ходив 33-й маршрут і звідси людей забирати. Пустити сюди якусь маршрутку.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переправа #пішохідний міст #найближчі села #Чернігів #міст
Оголошення
live comments feed...