• Головна
  • 5 працівників «Чернігівгазу» отримали медалі Президента України
НОВИНИ КОМПАНІЙ
09:29, 1 березня 2023 р.

5 працівників «Чернігівгазу» отримали медалі Президента України

НОВИНИ КОМПАНІЙ

Вони разом із колегами у лютому та березні 2022 року зробили все можливе, а часом і неможливе, аби захистити енергетичну інфраструктуру Чернігівщини та України. Президент України нагородив їх медалями «За оборону України».

Начальник Чернігівського відділення Ігор Романенко, технічний директор Сергій Савченко, старший майстер групи ГРП/ШГРП служби експлуатації систем газопостачання Олександр Ковчун, старший майстер групи експлуатації мереж Сергій Лаптієнко від початку повномасштабного вторгнення і до виходу російських військ з Чернігівщини цілодобово перебували на робочих місцях. Вони жили на підприємстві, виїздили на місця аварій в сірі зони та під обстрілами; приймали стратегічні рішення, аби зберегти газопостачання для тих чернігівців, які лишалися в місті; виявляли винахідливість у ремонтах, непритаманну для мирних часів, і, зрештою, щоденно ризикували власними життями, аби дати додаткові можливості для збереження інших життів. Про їхню роботу вже розповідали у публікації «Як працівники "Чернігівгазу" зберегли єдиний доступний енергоресурс у оточеному місті».

«Насправді сьогодні я дуже схвильована і розчулена. Для мене ці нагороди наших працівників означають дуже багато, адже вони, без перебільшення – герої. Без кожного з них Чернігів ризикував залишитися без газу у найскладніші часи – часи облоги і обстрілів міста. Коли газ давав можливість приготувати елементарну їжу і людям, і навіть тваринам, давав можливість хоч іноді зігрітися. Давав можливість випікати хліб для чернігівців. Їхня праця – це врятовані життя», - сказала під час вручення державних нагород голова правління Алла Ярова.

5 працівників «Чернігівгазу» отримали медалі Президента України , фото-1
5 працівників «Чернігівгазу» отримали медалі Президента України , фото-2

Знаково, що Ігор Романенко отримав свою нагороду у день народження. Каже, значить народжений бути газовиком у буремні часи: "Ця медаль - це відзнака всіх моїх колег, які лишилися тут під час наступу на Чернігівщину. Кожен із них, від слюсаря та водія до голови правління, став частиною єдиної сили, яка тоді протистояла злу".

Минулого тижня ще один чернігівський газовик, електрогазозварник «Чернігівгазу» Олександр Ященко, отримав медаль Президента «За працю і звитягу».

5 працівників «Чернігівгазу» отримали медалі Президента України , фото-3

«Нам би хотілося вручати нагороди за економічний та соціальний розвиток, досягнення громад. Але ми знову сьогодні зібралися для вручення нагород, пов’язаних з війною. Широкомасштабне вторгнення показало, що ми сильні і незламні, бо змогли згуртуватися. І тому Чернігівщина встояла в такі непрості часи. Хочу подякувати за те, що ви зробили рік тому, і продовжуєте робити», - сказав під час нагородження начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

Олександр вже має професійні відзнаки та нагороди, але медаль «За працю і звитягу», каже, для нього – особлива. Вона не тільки про професійність, а й про громадянський обов’язок, честь та патріотизм. Історію Олександра розповідала «Українська правда» у публікації «"Тримав" газ для містян під обстрілами: історія зварювальника з розбомбленого Чернігова»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігівгаз #нагорода #За працю і звитягу
Оголошення
live comments feed...