• Головна
  • Віддали життя за Україну: на Чернігівщині попрощалися з п‘ятьма воїнами
18:41, 22 березня 2023 р.

Віддали життя за Україну: на Чернігівщині попрощалися з п‘ятьма воїнами

На Чернігівщині в останню путь провели п‘ятьох воїнів – Віктора Рубана, Руслана Остапчука, Миколу Файницького, Павла Клименка та Олександра Балабана. Про це повідомляє обласний військкомат.

Віддали життя за Україну: на Чернігівщині попрощалися з п‘ятьма воїнами, фото-1

Солдат Рубан Віктор Володимирович народився 11 липня 1984 року у селі Рожище. Тут закінчив 9 класів місцевої школи, а потім два роки навчався у школі села Ладан. У селі Дігтярі закінчив СПТУ №34, а у 2014-му році брав участь в АТО на сході країни. Після початку повномасштабної війни з березня 2022 року захищав Батьківщину у складі військової частини А2120. Загинув Рубан Віктор 10 березня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. Попрощалися з воїном на Прилуччині у селі Подище.

Віддали життя за Україну: на Чернігівщині попрощалися з п‘ятьма воїнами, фото-2

Молодший сержант Остапчук Руслан Васильович народився 4 листопала 1991 року у Корюківці. До лав ЗСУ долучився ще у 2021 році, а після подій лютого 2022-го у складі військової частини А1126 вирушив на захист рідної України. Протягом року чоловік мужньо виконував свій військовий та громадянський обов‘язок з захисту територіальної цілісності та недоторканості держави, але 14 березня 2023 року під час бойових дій поблизу одного з населених пунктів Луганщини Остапчук Руслан загинув. Попрощалися з воїном у Корюківці.

Віддали життя за Україну: на Чернігівщині попрощалися з п‘ятьма воїнами, фото-3

Солдат Файницький Микола Анатолійович народився 6 серпня 1992 року. Закінчив 9 класів Спаської ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2008 році, потім вступив до Сосницького професійного аграрного ліцею, який закінчив у 2011 році. Протягом 2012-2013 років чоловік проходив строкову військову службу, а у грудні 2022 року долучився до Захисників Батьківщини, аби зі зброєю в руках у складі військової частини А1126 давати гідну відсіч російським окупаційним військам. 13 березня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині Файницький Микола загинув. Поховали воїна у селі Філонівка.

Віддали життя за Україну: на Чернігівщині попрощалися з п‘ятьма воїнами, фото-4

Солдат Клименко Павло Сергійович народився 14 лютого 1988 року у Семенівці. З 1995-го по 2005-й роки навчався в місцевій ЗОШ №3. Після закінчення школи продовжив навчання, здобуваючи вищу освіту в місті Одеса. У квітні минулого року чоловік добровольцем став на оборону Батьківщини, захищаючи її від загарбника у складі військової частини А0989. 16 березня 2023 року під час боїв поблизу одного з населених пунктів Донеччини Клименко Павло отримав поранення. За його життя боролися лікарі Дніпра, але врятувати бійця не вдалося. Попрощалися з Захисником у Семенівці.

Віддали життя за Україну: на Чернігівщині попрощалися з п‘ятьма воїнами, фото-5

Солдат Болобан Олександр Іванович народився 26 грудня 1991 року у селі Оленівка. Тут навчався у місцевій школі, після чого вступив до Чернігівського інституту економіки та управління, а потім одружився та разом з родиною переїхав до міста Суми, де в подальшому і проживав. До оборонців Батьківщини чоловік долучився у листопаді 2022 року і з того моменту у складі військової частини А4355 разом з побратимами мужньо боровся проти ворожої навали. 15 березня 2023 року на Донеччині під час ворожого артобстрілу Болобан Олександр загинув. Попрощалися з воїном в його рідному селі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прощання #похорон #військові #захисники #війна
Оголошення
live comments feed...