• Головна
  • У Чернігівській області запрацює фінська сонячна енергетична система
15:50, 27 березня 2023 р.

У Чернігівській області запрацює фінська сонячна енергетична система

У Чернігівській області запрацює фінська сонячна енергетична система

Минулого тижня Чернігівська область отримала понад сотню сонячних панелей та необхідне обладнання для влаштування енергетичної системи. Доставила цей важливий вантаж фінська компанія «Kerabit Aurinkosähkö» завдяки Посольству України у Фінляндській Республіці.

Протягом тижня іноземні фахівці допомагали із програмуванням та скоординували встановлення системи

Зустріч з делегацією, Фото із сайту Чернігівської ОВА

Зустріч з делегацією, Фото із сайту Чернігівської ОВА

Це дуже необхідна допомога для області, тому заступниця начальника ОВА Жанна Шерстюк під час зустрічі висловила вдячність за підтримку фінській делегації. Вона сказала: «Це неоціненно! Це дуже вчасно! І це точно буде запорукою стабільного функціонування закладу. Адже події останнього року нам довели, що ми маємо бути максимально автономними, зважаючи на постійні атаки ворога нашої енергетичної мережі. Медична ж допомога повинна надаватися в будь-який час, за будь-яких умов».

Генеральний директор закордонної компанії Пертту Яухіайнен зазначив, що планує продовжувати допомагати Чернігівщині в енергетичній сфері.

Керівник Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Даниленко повідомив, що сонячна енергетична система наразі повністю встановлена та готова до роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігівська область #ОВА #допомога #Фінляндія #енергетика #сонячна система
Оголошення
live comments feed...