• Головна
  • Аптечний холдинг АНЦ став партнером гуманітарної платформи єДопомога
Новини компаній
15:00, 20 квітня 2023 р.

Аптечний холдинг АНЦ став партнером гуманітарної платформи єДопомога

Новини компаній

З перших днів війни до основної мети аптеки АНЦ – турбота про поліпшення якості життя за допомогою найвигідніших пропозицій, додалась відповідальна та вкрай важлива місія — допомога українцям, які втратили своє житло, були змушені змінити своє місце перебування та знаходяться у вкрай скрутному становищі. 

Продовжуючи розвивати благодійну діяльність, аптечний холдинг АНЦ став партнером гуманітарної платформи єДопомога.

Аптечний холдинг АНЦ став партнером гуманітарної платформи єДопомога

Проєкт був створений Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації та ПРООН за фінансової підтримки Швеції. Його мета - об'єднати можливості країни, міжнародних неурядових організацій та волонтерів в адресній гуманітарній допомозі постраждалим та внутрішньо переміщеним особам під час війни.

Ми раді вітати нових партнерів платформі єДопомога - аптечний холдинг АНЦ. Завдяки нашим спільним зусиллям розширюються кордони використання допомоги для потребуючих сімей, яким благодійники сплатили Передплату єДопомога. Відтепер вони можуть обрати де зручніше та швидше придбати необхідні ліки. Наша команда вдячна АНЦ за можливість поширювати добро в будь-який куточок України.”- прокоментували представники платформи єДопомога

Завдяки приєднанню аптеки АНЦ до платформи єДопомога кожен, хто хоче підтримати ліками родини, які знаходиться у скрутному становищі та залишили заявки на платформі, має можливість оформити Передплату єДопомога номіналом 300, 500 та 1000 грн, в аптеках під брендами: ”Аптека АНЦ”, “Аптека Копійка”, “Аптека Шар@”, “Аптека Благодія”.

Щоб отримати допомогу благодійників та придбати необхідні ліки в будь-якій з понад 1100 аптек АНЦ по всій Україні, необхідно зареєструватись на платформі та створити заявку на ліки, вказавши серед партнерів аптеку АНЦ. 

“Для АНЦ це можливість потурбуватись про максимальну кількість українців. За останній рік ми реалізували багато особистих та партнерських благодійних проєктів. Але розуміємо, на жаль, неможливо допомогти всім. Багато людей соромляться особисто звернутися за допомогою. А ще, кожна людина – це індивідуальна потреба. Щоб зібрати, обробити та надати індивідуальну цільову допомогу кожному – потрібні колосальні ресурси. Партнерство з платформою єДопомога якраз надає для АНЦ можливості забезпечувати ліками більшу кількість людей за допомогою поєднання Благодійників та Заявників по всій Україні. Універсальність платформи дозволяє сплачувати запити знаходячись в різних куточках світу, а купувати ліки за допомогою сертифікатів у будь-якій зручній з понад 1100 наших аптек по всій Україні“,- прокоментувала партнерство Тетяна Паценко, директор з маркетингу аптечного холдингу АНЦ.

АНЦ єДопомога

Як це працює:

Вам необхідна допомога?

1. Пройдіть реєстрацію на платформі єДопомога https://social.edopomoga.gov.ua/uk/auth/sign-up/customer

2. Залиште заявку на допомогу ліками, обравши серед партнерів єДопомога аптеку АНЦ.

3. Коли благодійник обере вашу заявку та оформить Передплату на ліки, вам прийде смс з кодом на придбання товарів. Також ця Передплата відобразиться у вашому особистому кабінеті на платформі єДопомога.

4. Під час покупки ліків та товарів для здоров’я в аптеках АНЦ або онлайн на сайті anc.ua необхідно вказати отриманий код або надати штрих-код з сертифіката провізору для сканування.

Ви бажаєте допомогти?

1. Перейдіть за посиланням на платформу єДопомога https://social.edopomoga.gov.ua/uk/cabinet/volunteer

2. Оберіть заявку, за якою ви бажаєте допомогти на зручну для вас суму допомоги. 

3. Сплатить Передплату єДопомога. Після оплати Заявник отримає смс з кодом та зможе скористатися вашою допомогою впродовж 30 днів. Після використання Передплати заявником, ви отримаєте чек з переліком придбаних товарів (тільки для зареєстрованих користувачів)

Зверніть увагу!

*Сплачена Передплата на ліки  є разовою та дійсна впродовж 30 днів з дати оплати. Її можна використати в аптеках під брендами: ”Аптека АНЦ”, “Аптека Копійка”, “Аптека Шар@”,  “Аптека Благодія” на територіях підконтрольних Україні.

*Якщо сплачена Передплата на ліки  не була використана впродовж 30 днів, вона повертається в особистий кабінет Благодійника для її перенаправлення іншому заявнику на допомогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Аптечний холдинг АНЦ #Аптека АНЦ #Аптека Копійка #Аптека Шар@ #Аптека Благодія #допомога #ліки #товари для здоров’я #єДопомога #благодійність
Оголошення
live comments feed...