
17:32, 16 травня 2023 р.
Росіяни зі ствольної артилерії обстріляли прикордоння Чернігівщини
16 травня російські війська продовжили обстрілювати прикордоння Чернігівської області. Під ворожий вогонь потрапила Новгород-Сіверська громада.
Про це повідомляє пресслужба ОК «Північ».
Так, з 09:10 до 09:40 зафіксовано 4 приходи, ймовірно зі ствольної артилерії, в районі села Мурав'ї.
Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.
* * *
Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:13, 19 червня
07:28, 12 червня
49
10:36, 19 червня
1
08:50, 15 червня
10:30, 11 червня
12
