• Головна
  • У місьраді Чернігова з’явився новий відділ по роботі з відновлення пошкоджених обʼєктів
16:53, 1 червня

У місьраді Чернігова з’явився новий відділ по роботі з відновлення пошкоджених обʼєктів

Засідання 32-ої сесії міської ради VIII скликання, світлина Сєргєя Карася

Засідання 32-ої сесії міської ради VIII скликання, світлина Сєргєя Карася

Депутати Чернігова створили у міськраді новий відділ. Відповідне рішення було прийняте на 32-й (позачерговій) сесії VIIIскликання, що відбулося 1 червня.

Новий відділ матиме назву «Відділ організації роботи з питань компенсації за пошкоджене та знищене нерухоме майно». До його обов’язків увійдуть забезпечення роботи Комісії міськради з довгою назвою: «Комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України», а також виконання вимог чинного законодавства у рамках програми «єВідновлення».

-Ми, наголошую, без збільшення чисельності виконавчих органів міської ради, створюємо новий відділ. Він буде тимчасовим, але це не місяць-два (більше року він, точно, буде працювати). Цей відділ буде займатися виключно питаннями допомоги громадянам, підприємствам й так далі, по роботі з реєстром пошкодженого майна (так зване «єВідновлення») та реєстрацію там об’єктів. Коли це якісь спеціалісти в якомусь відділі – не йде робота. А від швидкості роботи цього органу залежить те, як швидко мешканці нашого міста, в яких постраждало житло, зможуть отримати компенсації, - пояснив необхідність нового відділу в.о. мера Чернігова Олександр Ломако.

Створення «відділу єВідновлення» депутати міськради підтримали одноголосно.

Сєргєй Карась
Чернігівська медіа група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЄВідновлення #відділ міськради #сесія #Олександр Ломако #комісія
Оголошення
live comments feed...