• Головна
  • Михалевич розказав і показав, що буде після реконструкції будівлі на перетині Гончої і Перемоги
10:21, 3 червня

Михалевич розказав і показав, що буде після реконструкції будівлі на перетині Гончої і Перемоги

Проект будинку на Гончій

Проект будинку на Гончій

 23 травня виконком Чернігівської міськради надав дозвіл на будівництво кількох об’єктів нерухомості у Чернігові. Зокрема, на будівництво багатоквартирних житлових будинків по вулиці Стрілецькій 50в та 56, на переобладнання будівлі спортивно-оздоровчого комплексу на торгово-офісний центр по вулиці Стрілецькій, 88а, а також на реконструкцію будівлі на перехресті проспекту Перемоги та Гончої.

Щодо останнього об’єкту відбулися жваві дискусії, оскільки він був внесений «з голосу». А саме обговорення запам’яталося яскравою цитатою в.о. чернігівського міського голови Олександра Ломаки про те, що «треба в одне місце цілувати підприємців за те, що вони працюють в цих умовах».

Редакція сайту Чернігова 0462.uaзацікавилися цим об’єктом, адже будівля бувшого гуртожитку «Чернігівбуду» навпроти Пенітенціарної академії, в якому на першому поверсі знаходиться магазин «АТБ», вже давно стоїть порожня. Що там планують збудувати, коли почнуться і завершаться роботи – про все це наші журналісти розпитали теперішнього власника будівлі Миколу Михалевича. Зараз він є власником будівельного бізнесу, займається підприємництвом. Також Микола Михалевич відомий чернігівцям тим, що у 2010 році балотувався на посаду Чернігівського міського голови.

Проект будинку на Гончій

- Пане Миколо, то що буде в цій будівлі на перехресті проспекту Перемоги і Гончої?


- Основна ідея – побудувати сучасний офісний центр, в якому ці офісні приміщення будуть не здаватися в оренду, а продаватися. Кожен офіс буде приблизно площею 50 квадратних метрів. Кожен офіс матиме власний санвузол. Також важливо, що всі будівля буде реконструйована з використанням сучасних енергозберігаючих технологій: опалення теплими підлогами південно-корейської системи
EcoOndol з дистанційним управлінням для кожного офісу. Опалення буде на електриці, а не на газу, і ця система дуже енергоефективна. Ще важливо додати, що вікна тут будуть великі: від даху до стелі. Також буде система рекуперації внутрішнього повітря – раз на годину воно буде оновлюватись. Загальна площа об’єкту – 2 тисячі квадратів.

- Тобто фактично мова йде про те, щоб побудувати такий офісний центр і розпродати його по частинам приватним власникам?

- Так. На сьогоднішній день у мене вже укладені передконтракти на купівлю офісів на два поверхи. На поверсі таких офісів буде 7, а поверхів загалом 4. Тобто приблизно половина приміщень вже законтрактована.

- Зараз там над «АТБ» три поверхи, то буде ще добудований четвертий?

- Замість двоскатного даху буде побудований додатковий поверх. Загальна висота конька при цьому не зміниться, щоб не порушувати загальну інсоляцію, але дах тепер буде пласким. З протилежного від «АТБ» боку будівлі буде облаштована вхідна група, а також над нею – зовнішня ліфтова шахта. Тобто у будівлі з’явиться ліфт.

Проект будинку на Гончій після реконструкції

- Можете назвати, по якій ціні продаєте ці офіси?

- Без фінішного внутрішнього ремонту (фарбування стін, підлога) це буде близько 950 доларів за метр.

- Скільки відводите часу на будівництво? Коли воно почнеться і коли має завершитись?

- Почнемо будівництво ми точно в цьому році. В ідеалі я хочу дорозпродати решту приміщень, щоб починати роботи вже з урахуванням побажань по плануванню всіх співвласників. Роботи триватимуть приблизно рік. Тобто до кінця наступного року все має бути завершено. Зараз там в середині вже все убрано і вичищено, я 100 «камазів» сміття вивіз звідти.

- А як буде вирішуватись питання паркування? Наскільки ми знаємо біля самої будівлі місць для паркування машин немає?

- Якщо взяти відрізок проспекту Перемоги від Гончої до Стрижня, то у нас там є полоса для облаштування нормальної парковки. Попередньо я узгоджував це з міською владою. Частину робіт по облаштуванню парковки буде робити місто, частину – я. І ми спільно облаштуємо всю цю полосу вздовж дороги від моєї будівлі до Стрижня. Зараз там хаос, машини паркуються, але хто де, на зелених зонах в тому числі.

Проект будівлі на Гончій після реконструкції

- Що буде із зеленою зоною, з деревами, які розміщені між вашою будівлею і сусідньою девʼятиповерхівкою?

- Там буде невеликий парк. Я спілкувався про цю ділянку з місцевою владою, у них є проєкт на всю цю територію, щоб облаштувати її, як на Валу: з доріжками, газонами, зоною відпочинку. Але, коли саме ці роботи будуть проводитися, мені не відомо, це питання до міської влади.

- У цього офісного центру буде якась назва?

- Ну, я поки ще не впевнений, чи потрібна йому назва. Можливо це буде «Босконеро» (Bosco Nero), що в перекладі з італійської перекладається як «чорний ліс». Як відомо, чорні ліси навколо нашого міста, за легендою, могли дати йому назву. Тому можливо це і буде гарним варіантом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Босконеро #вулиця Гонча #АТБ #Микола Михалевич #реконструкція
Оголошення
live comments feed...