• Головна
  • Хто власник готелю «Україна» та куди звертатися, якщо дахом з цього готелю пошкодило автівку
10:01, 16 липня 2023 р.

Хто власник готелю «Україна» та куди звертатися, якщо дахом з цього готелю пошкодило автівку

Хто власник готелю «Україна» та куди звертатися, якщо дахом з цього готелю пошкодило автівку

Хто має відшкодувати ремонт автівки?

2 червня чернігівка Наталія припаркувала машину біля готелю «Україна». Саме у той день ближче до вечора Черніговом здійнявся сильний вітер. Частину даху у зруйнованому російськими військами готелі «Україна» поривами вітру зірвало з будівлі і пошкодило автівку Наталії Салій.

Про це повідомляє телеканал «Дитинець».

– Я чекала свою доньку. Коли здійнялася буря, я була в машині. Чесно кажучи, бурю цю не чула, бачила, що здійнявся вітер. В одну хвилину мене просто накрила ця криша. Мені так здалося, що воно мене накрило. Як мені тоді вже сказали, що добре, що воно було на дротах. Якби впало на машину, то звичайно, було би все по-іншому. Руки затрусилися, сама страшенно злякалася і я змогла з боку з криши трохи виїхати. Мені здавалося, що на мене валиться вся «Україна», – згадує Наталія Салій, власниця постраждалої автівки.

Наталія Салій

Наталія Салій

Наталія одразу вийшла з машини та побачила, що на лобовому склі її автівки з‘явилася тріщина. Жінка викликала поліцію, яка зафіксувала факт пошкодження.

Також Наталія звернулася до дирекції готелю «Україна». Як каже власниця постраждалої автівки, директорка готелю вислухала її та попросила почекати відповіді від власників будівлі.

Пошкоджена автівка

Пошкоджена автівка

Наталія чекає відповіді від власників і досі. Страховий експерт визначив суму збитків у розмірі близько 46 тисяч гривень.

– Ці документи я всі переслала директору готелю «Україна», переслала заяву в поліцію. Чекала відповіді від поліції, від директора готелю «Україна». Тягнулося все дуже довго. Вона зверталася, все казала «зараз-зараз», «можливо ми вирішимо», «давай ми, Наташа, вирішимо на половину суми». Кажу, я згодна, у вас горе, безперечно, я розумію, але і в мене постраждала машина. Але я вважаю, якщо вона постраждала і якщо ти за це відповідаєш, то ти повинен відповісти.

За словами Наталії, поліція не відкриватиме справу, адже, як їй там сказали, не вбачають ознак кримінального правопорушення і не вноситимуть до єдиного реєстру досудового розслідування.

Отримати відповідь від речника ГУНП в області журналістам телеканалу «Дитинець», не вдалося.

Катерина Кулініч

Катерина Кулініч

Адвокатка Катерина Кулініч пояснює алгоритм дії у подібній ситуації.

– Головна задача – зафіксувати пошкодження та що саме призвело до того пошкодження. Далі необхідно, щоб експерт вирахував розмір шкоди і що саме призвело, тобто не те, що ми побачили, а має бути зроблений висновок, що механічна дія такого-то предмету призвела до таких-то таких пошкоджень. І ми приходимо до самого цікавого моменту, якщо кримінальне провадження відкрито, то ми розуміємо, що поліція вже встановлю винну особу. Але, якщо провадження не відкривається і ми говоримо про цивільні правовідносини і відновлення майна, тоді звертаємося безпосередньо до власника, який несе відповідальність за збереження власного майна, укріплення конструкцій. В тому числі, якщо це «Україна», то безпосередньо власник, який призводить ремонтні роботи, не попіклувався про те, аби конструкція мала міцний характер і деформація, або інші пошкодження, не могли призвести до того, що відбулося через буревій, – розповідає адвокатка, власниця Адвокатського бюро Катерина Кулініч.

У телефонній розмові з журналістами директорка готелю «Україна» Наталія Масанова відповіла, що з‘ясує, хто може надати коментар з приводу пошкодженої автівки і перетелефонує. На подальші дзвінки від журналістів директорка не відповідала.

Зв‘язатися ж з власниками будівлі непростий квест. Наталія каже, намагалася.

Згідно з інформацією «Опендатабот», що аналізує публічні дані, чернігівський готель «Україна» на проспекті Миру, 33 фігурує в трьох різних компаніях. Відмінність в ТОВ чи ПРАТ – кінцевою бенефіціаркою одного з них є Тарасовець Вікторія Петрівна.

Раніше ситуацію з готелем «Україна» коментували ЗМІ, як представники власника, ще двоє людей з таким же прізвищем – Юрій та Микола Тарасовці.

Юрій та Микола Тарасовці

Юрій та Микола Тарасовці

Юрій журналістам не відповів. А от Микола, як і раніше, підтверджував, що є представником власника, нині цю інформацію заперечує.

Аналізуючи фото очевидців, обоє чоловіків були біля готелю і коли звідти зірвало дах.

Нагадаємо, власники будівлі не з‘явилися і на комісію техногенно-екологічної безпеки надзвичайних ситуацій, яку зібрали після буревію, внаслідок якого злетів дах з аварійного готелю. Туди з‘явилася тільки директорка готелю.

Оббивши всі пороги, власниця пошкодженої автівки вже готує позов до суду.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#готель Україна #пошкодження #автівка #Наталія Салій #відшкодування #Катерина Кулініч #дах
Оголошення
live comments feed...