• Головна
  • У Чернігові понад 2 тижні без газу залишаються три будинки: у чому причина?
17:40, 24 липня 2023 р.

У Чернігові понад 2 тижні без газу залишаються три будинки: у чому причина?

У Чернігові понад 2 тижні без газу залишаються три будинки: у чому причина?

У п’ятницю, 7 липня, у Чернігові під час проведення земляних робіт був пошкоджений газопровід.

Як ми розповідали, аварію усунули ще у неділю, 9 липня. Але наші читачі й через 1,5 тижні після аварії скаржилися нам на відсутність газу в їхніх оселях.

Щоб дізнатися коли газом зможуть користуватися всі чернігівці, що лишилися цієї можливості через аварію, ми звернулися до АТ «Чернігівгаз».

- Щоб якнайшвидше відновити розподіл газу та ліквідувати аварійну ситуацію на виконання робіт було задіяно 6 бригад особового складу. Завдяки проведеним оперативним діям було збережено газопостачання ще до 150 будинків, а це 15 тис. абонентів, - зазначив у відповідь на наш запит в.о. голови правління «Чернігівгазу» Сергій Савченко. - Процес відновлення газопостачання передбачає суворого дотримання регламенту виконання газонебезпечних робіт, зокрема, після того як фахівці «Чернігівгазу» завершили зварювальні роботи на розподільчому газопроводі необхідно провести діагностику зварних швів та випробувати газопровід на герметичність. Також, згідно з Правилами безпеки систем газопостачання, фахівці АТ «Чернігівгаз» повинні здійснити подворовий обхід споживачів для пуску газу. Тобто, щоб відновити газопостачання у багатоквартирний будинок, фахівці мають потрапити до кожної квартири, пересвідчитись у герметичності системи, перевірити її та здійснити безпечний пуск газу мешканцям будинку. Згідно Кодексу ГРМ та Правил безпеки систем газопостачання пуск газу до неперевірених систем газопостачання взагалі неможливий.

Саме через те, що працівники «Чернігівгазу» мають потрапити не тільки у кожний будинок, а й до кожної оселі, досі без газу лишаються три приватні будинки, куди газовики потрапити не змогли:

- Станом на 19.07.2023 газопостачання було відновлено у всі багатоквартирні будинки та майже у всі приватні домоволодіння. Три приватні будинки, до яких не змогли потрапити працівники «Чернігівгазу», через те що, власників або їх представників (повнолітніх членів сім'ї) не було вдома, поки залишаються без газу. Терміни відновлення газопостачання залежать від того, як споживачі надають доступ до своїх помешкань, - відповів нам у листі від 24 липня Сергій Савченко.

Нагадаємо, у Ніжині аварію на газопроводі спричинив автомобіль марки… «Газ».


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#газ #газопостачання #Сергій Савченко #аварія #газопровід #АТ «Чернігівгаз»
Оголошення
live comments feed...