• Головна
  • Чернігів обмежив витрати з бюджету на час війни
ПОЗИЦІЯ
12:36, 25 липня 2023 р.

Чернігів обмежив витрати з бюджету на час війни

ПОЗИЦІЯ
Чернігів обмежив витрати з бюджету на час війни

Про це повідомив виконуючий обов'язки Чернігівського міського голови Олександр Ломако під час загальноміської наради 25 липня. Відповідне доручення від нього вже отримало фінансове управління міської ради і почало працювати над переглядом видатків в межах головного кошторису міста.

- Після вражаючих скандалів щодо витрат із держбюджету на придбання барабанів та десятки мільйонів на виготовлення сценаріїв до серіалів "Незабудка", "Тамада", "Інгулець" та інші, крайнім намагаються знову зробити місцеве самоврядування. Це — несправедливо. Ми точно в цій історії не невістка. Але. Впевнений, що місцеве самоврядування має продовжувати демонструвати лідерство, в плані раціональності витрат бюджетів та допомоги ЗСУ. Тому я дав доручення фінуправлінню провести аудит видатків по окремим розпорядникам та комунальним підприємствам на II півріччя та надати мені відповідний аналіз. Після цього будуть внесені зміни до бюджету та з необов‘язкових, для військового часу, статей кошти будуть перенаправлені на більш актуальні, — повідомив Олександр Ломако.

Вже є перші результати роботи в цьому напрямку — зупинені окремі тендери, зокрема, вартістю 15 млн грн — придбання тротуарної плитки для виконання ремонтів, йшлося під час наради.

- Цей напрямок ми перенесемо на час після Перемоги. По тим статтям, де будуть сумніви — будемо проводити публічні консультації та слухати думки людей, — зазначив в.о. міського голови.

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на підтримку ЗСУ вже виділено 158,5 млн грн. Кошти спрямовані на програми підтримки військових частин, підвищення обороноздатності міста, допомогу військовослужбовцям та їхнім родинам. До кінця року ця цифра продовжуватиме збільшуватися.

- Попри те, що у нас ще є дуже суттєві витрати на відновлення Чернігова, який зазнав одних із найбільших руйнувань. Якщо додати до цього витрати на функціонування міста — це і є весь бюджет Чернігова. Ніяких інших витрат ми не несемо. Але деякі статті відкоригуємо, щоб, повторюся, демонструвати лідерство та показувати приклад, в тому числі, деяким органам державної влади, — говорить Ломако.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олександр Ломако #нарада #бюджет #кошторис міста
Оголошення
live comments feed...