• Головна
  • Швидкість, сила, пісок і боротьба - у Чернігові відбувся турнир з регбі (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Фоторепортаж
11:03, 30 липня 2023 р.

Швидкість, сила, пісок і боротьба - у Чернігові відбувся турнир з регбі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Фоторепортаж
Швидкість, сила, пісок і боротьба - у Чернігові відбувся турнир з регбі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

29 липня в Чернігові відбувся відкритий турнір з пляжного регбі. Він проходив на міському пляжі "Золотий берег". Участь взяли шість команд, серед них: поліцейські, військові, спортсмени.

Учасники представляли й різні міста: Чернігів, Київ (Дарниця окремо), Черкаси. Змагалися учасники також аби вшанувати пам'ять президента федерації регбі у Чернігівській області — Олексія Дяговця. Він мав брати участь у цьому турнірі, в ролі капітана однієї з команд. На превеликий жаль, він загинув під час виконання бойового завдання на Херсонщині.

Перше місце у турнірі на честь Олексія Дяговця здобула київська команда "Антарес", а чернігівський "Камелот" виборов п’яте місце.

Насолодитися фрагментами цієї видовищної гри та справжньої чоловічої спортивної боротьби ви можете у світлинах нашого фотографа Сергія Тонканова.

Відкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія ДяговцяВідкритий турнір з регбі у Чернігові на честь Олексія Дяговця

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Регбі #Чернігів #Олексій Дяговець
Оголошення
live comments feed...