• Головна
 • Де замовити картонні коробки по оптовій вартості
Новини компаній
11:00, 1 серпня

Де замовити картонні коробки по оптовій вартості

Новини компаній
Де замовити картонні коробки по оптовій вартості, фото-1

Вже багато років коробки картонні в Україніhttps://aspak.in.ua/g1305870-kartonnye-korobki займають положення безумовного лідера серед різновидів пакувальної тари. Їх використовують, як великі підприємства, так і малі, а також – магазини, ресторани, навіть звичайні споживачі для поштових перевезень або зберігання побутових речей. Це говорить про те, що дана тара вважається найкращим рішенням для транспортування товарів самих різних категорії, починаючи від продуктів харчування і закінчуючи промисловою продукцією.

Найбільшим попитом користуються:

 • Самозбірні коробки;
 • Чотириклапанні гофроящики.

Перші характеризуються тим, що для їх збирання не потрібні допоміжні матеріали, а кришка надійно фіксується завдяки особливостям конструкції. Щодо гофроящиків, то для їх закриття знадобиться скотч, натомість, їх можна замовити будь-якого розміру для перевезення габаритних товарів, наприклад, великої побутової техніки.

Переваги замовлень коробок у виробника

Краще за все картонні коробки купити безпосередньо у виробника. Їх можна замовити в АгроСпецПакhttps://aspak.in.ua/, компанії, яка працює вже понад 15 років. Вона реалізує пакувальну тару оптом і вроздріб з доставкою по всій Україні.

Серед переваг звернення до виробника відзначають:

 • Доступні ціни – тут відсутні націнки посередників, а значить, замовник може значно заощадити;
 • Гарантія високої якості, адже компанія турбується про свою репутацію, тоді як виробник завжди може уникнути відповідальності, вказавши на недоліки постачальників у разі виникнення проблем;
 • Можливість купити коробку під замовлення, виготовлену по індивідуальному розміру або конструкції. Доволі актуально для транспортування специфічних або нестандартних вантажів;
 • Можливість замовити будь-який об’єм коробок, в тому числі укласти довгостроковий контракт. Це дуже важливо, особливо для перевізників або великих підприємств, яким потрібно постійно відправляти продукцію, а значить, вони повинні бути впевненими, що пакувальна тара надійде чітко у зазначений термін.

Не менш важливим є й той фактор, що саме у виробника присутній найширший асортимент картонних коробок. Причому це стосується не лише розмірів, а й конструкції, форми, типу, навіть кольору. Більш того, у виробника можна замовити нанесення логотипу торгової марки для популяризації бренду.

Як вибрати пакувальну тару

Перш за все, потрібно звернути увагу на призначення. Коробка картонна буває універсальною та спеціальною, призначеною для конкретного виду товарів.

До універсальних видів відносяться вже зазначені вище самозбірні коробки та гофроящики.

До спеціальних відносять:

 • Взуттєві;
 • Для піци;
 • Для тортів;
 • Кондитерські лотки;
 • Ящики для овочів та фруктів;
 • Архівні бокси;
 • Подарункові.

Наступним критерієм є характеристики пакувальної тари. Це стосується розмірів, товщини стінок, щільності картону. Розміри, як не важко здогадатись, впливають на те, які товари за габаритами можна транспортувати. Товщина і щільність стінок впливають на здатність коробки витримувати навантаження. Наприклад, для перевезення крихких предметів (керамічних, скляних) краще обрати тару з більш товстими стінками, вони будуть слугувати природним амортизатором у разі падіння гофроящика.

Зовнішній вигляд тари теж має значення. Для звичайних перевезень достатньо буде використовувати коробки картонні бурого кольору, вони коштують дешевше. Для того, щоб підвищити репутацію бренду, можна застосовувати пакувальну тару білого кольору, як більш презентабельну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...