• Головна
  • Кожен вівторок та четвер можна отримати засоби реабілітації від благодійного фонду «Паляниця»
10:55, 28 серпня

Кожен вівторок та четвер можна отримати засоби реабілітації від благодійного фонду «Паляниця»

Кожен вівторок та четвер з 10-ї ранку до 12-ї дня можна отримати засоби реабілітації від благодійного фонду «Паляниця».

«Паляниця» розпочала допомагати мирному населенню за потреби та військовим з 26 лютого 2022 року. Команда волонтерів залучилася підтримкою іноземних організацій, які через «Паляницю» допомагають українцям. Минулого року волонтери познайомилися з представниками французької благодійної організації «Arasfec» та налагодили плідну співпрацю з ними. Про це інформує телеканал «Дитинець».

Кожен вівторок та четвер можна отримати засоби реабілітації від благодійного фонду «Паляниця», фото-1

– На даний момент від них вже приїхало 13 вантажівок і 4 мікроавтобуси. У вантажівках загалом приїжджають засоби реабілітації, продукти, одяг, меблі і все, що може знадобитися людям або військовим, – каже представник БФ «Паляниця Україна» Олександр Чижик.

Також французькі благодійники посприяли аби ще одна організація допомогла українцям. У результаті 4 вантажівки повністю завантажених засобами реабілітації прибули до волонтерського штабу «Паляниця» від «Айма».

– Ми співпрацюємо з незахищеними верствами громадян, з переселенцями (ВПО), а також безпосередньо з військовими і надаємо всю необхідну їм допомогу. З людьми ми співпрацюємо у вівторок, четвер з 10-ї до 12-ї.

Кожен вівторок та четвер можна отримати засоби реабілітації від благодійного фонду «Паляниця», фото-2

Більше року команда волонтерів постійно допомагає військовому шпиталю та лікарням реабілітаційним обладнанням, ліками, медичними засобами та рештою необхідних речей для потребуючих.

– Засоби реабілітації – це безпосередньо інвалідні візки, милиці, реабілітаційні ліжка. І майже все, що може знадобитися лікарням, тому що ми співпрацюємо майже зі всіма лікарнями міста Чернігова та області.

Реабілітаційні засоби безкоштовно можуть отримати незахищені верстви населення та внутрішньопереміщені особи. Якщо ви підпадаєте під дану категорію та потребуєте засобів реабілітації, зверніться до волонтерського штабу «Паляниця». Їхнє місцезнаходження ви можете дізнатися через сторінку у Фейсбуці.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олександр Чижик #БФ «Паляниця» #благодійна допомога #допомога #засоби реабілітації
Оголошення
live comments feed...