• Головна
  • Лінійок на 1 вересня у Чернігові не буде
10:03, 29 серпня

Лінійок на 1 вересня у Чернігові не буде

Ремонтні роботи у школі № 3 тривають, світлина Сєргєя Карася

Ремонтні роботи у школі № 3 тривають, світлина Сєргєя Карася

823 класи (23 тисячі 50 дітей) будуть навчатися очно у Чернігові з 1 вересня 2023-го року. Це 85 % від всіх здобувачів освіти (простіше кажучи, від школярів) міста. Така інформація була озвучена під час загальноміської наради, що відбулася 29 серпня.

1033 учні будуть навчатися індивідуально.

Також у школах Чернігова створено 108 дистанційних класи (2727 дітей). Повністю на дистанційному навчанні буде школа № 4, яка наразі налічує 210 школярів. Крім того дистанційно навчатимуться 8 та 9 класи школи № 20. При цьому 30 закладів освіти працюватимуть в очному режимі.

За словами чиновників, укриття школи № 29, до якого раніше висловлювалися претензії, вже може приймати бажаючих сховатися під час повітряної тривоги. Роботи ж по школі № 3 тривають:

-До 1 жовтня ми повинні закінчити роботи, які відносяться до останньої агресії (мається на увазі обстріл Чернігова 19 серпня, - прим.), - розповів про роботи у школі № 3 начальник управління капітального будівництва міськради Вячеслав Почеп. - Сьогодні там йде термомодернізація – закінчення робіт має відбутися 12 жовтня. Роботи по термомодернізації не повинні впливати на освітній процес.

Наразі чиновники орієнтуються на те, що третя школа відкриється до 1 жовтня. Також до кінця жовтня триватимуть роботи у школі № 20. Але, як розповідають посадовці, навчальному процесу ремонтні роботи у цій школі не заважатимуть.

При цьому, як підкреслив в.о. мера Чернігова Олександр Ломако, ніяких лінійок на 1 вересня у місті не буде:

-Я думаю, що це всім зрозуміло, але додатково наголошу, що ніяких лінійок, урочистостей в нас не буде у школах. Це зрозуміла чітка позиція. Й хто там що планував, скажімо так, «у тихаря» – не треба нічого робити. Прийшли й почали працювати, - зазначив пан Ломако.

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #день знань #Олександр Ломако #ремонти #Вячеслав Почеп
Оголошення
live comments feed...