
09:25, 8 вересня 2023 р.
Російські війська обстріляли прикордоння Чернігівщини з артилерії, БПЛА та мінометів
Російські війська продовжують обстрілювати прикордонні території Чернігівської та Сумської областей. Всього протягом минулої доби, 7 вересня, нараховано 72 вибухи із різних видів озброєння.
Під ворожий вогонь потрапили Семенівська, Новгород-Сіверська та Сновська громади. Про це повідомляє ОК "Північ".
Семенівська громада:
- Блешня - 10 приходів, ймовірно міномет 82 мм.
- Карповичі -20 приходів, ймовірно міномет 82 мм.
Новгород-Сіверська громада:
- Михальчина-Слобода - 22 приходи, ймовірно ствольна артилерія.
- Бучки - 8 приходів, ймовірно міномет 82 мм.
Сновська громада:
- Гута-Студенецька - 1 приход, ймовірно ВОГ з БпЛА.
- Сальне - 11 приходів, ймовірно міномет 120 мм.
На щастя, інформація про загиблих або поранених серед місцевого населення, не зафіксована.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:45, 11 червня
119
10:22, 22 червня
2
23:01, 15 червня
10:30, 11 червня
13
15:10, 22 червня
