• Головна
  • Гаряча вода має бути з понеділка: ситуація з водопостачанням у Чернігові
11:44, 12 вересня

Гаряча вода має бути з понеділка: ситуація з водопостачанням у Чернігові

А ви чекаєте на повернення гарячої води? Світлина Сєргєя Карася

А ви чекаєте на повернення гарячої води? Світлина Сєргєя Карася

В абонентів «Облтеплокомуненерго» у Чернігові гаряча вода у кранах має з’явитися у понеділок, 18 вересня. А ось колишнім абонентам «ТехНови», котрі отримували гарячу воді від ТЕЦ, схоже, доведеться чекати до початку опалювального сезону.

Така інформація була озвучена під час загальноміської наради, що відбулася 12 вересня.

Олексій Щербина

-Була прийнята постанова Кабміну, яка передбачає укладення нового договору (з теплопостачаючими компаніями, - прим.). Згідно умов цього договору повністю змінена процедура роботи за цим договором: передбачене відкриття рахунків у казначействі, передбачена зміна роботи з рахунками банків. Тобто кожного дня повинні кошти, отримані за теплову енергію, перераховуватися на казначейські рахунки. А вже з казначейських рахунків 65% буде йти на користь НАК «Нафтогаз» з особі «Нафтогаз Трейдингу» (дочірня компанія «Нафтогазу України», - прим.), а інша частина буде лишатися у розпорядженні підприємства. Цей процес затягується самою державою. «Ощадбанк» не розробив у стислі терміни той проект договору, який би забезпечував це перерахування. Наше підприємство, зі свого боку, підписало новий договір. Направило його до «Нафтогаз Трейдингу», відкрили ми рахунку у казначействі та підписали додаткову угоду з «Ощадбанком». Але, станом на вчора, змінився механізм з «Ощадбанком» й буде інша додаткова угода, - пояснив законодавчо-бюрократичні труднощі, через які містяни залишилися без гарячої води, голова правління АТ «Облтеплокомуненерго» Олексій Щербина. – Але ми сподіваємося, що це питання буде до кінця тижня вирішено й ми з понеділка зможемо відновити постачання гарячої води.

Також пан Щербина поскаржився на борги свого підприємства, які, у свою чергу, виникли через борги споживачів за гарячу воду та опалення. Борг споживачів перед «Облтеплокомуненерго», за словами пана Щербини, складає 130 мільйонів гривен, з них 34 – борг чернігівців за гарячу воду. Тому пан Щербина закликав городян сплачувати комунальні послуги.

Нагадаємо, гаряча вода в чернігівців – абонентів «Облтеплокомуненерго» зникла 1 вересня. Це пов’язане зі зміною у законодавстві та відсутністю лімітів на споживання підприємством газу.

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Облтеплокомуненерго #Нафтогаз #Олексій Щербина #гаряча вода #газ
Оголошення
live comments feed...