• Головна
  • Данці побудують на Масанах у Чернігові житло для ВПО за 17 мільйонів євро
15:03, 21 вересня

Данці побудують на Масанах у Чернігові житло для ВПО за 17 мільйонів євро

Масани, світлина порталу «olx.ua»

Масани, світлина порталу «olx.ua»

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради прийняв рішення «Про погодження проекту «Детальний план території другого мікрорайону житлового району «Масани».

Нагадаємо, другий мікрорайон Масанів – це територія площею 29,41 гектар між вулицями Любецькою, Європейською (колишня – Визволителів), Незалежності та Проектною. Умовно, це територія навпроти «Велмарта» у глиб Масанів.

Напочатку серпня у міській раді пройшли громадські слухання щодо забудови цього мікрорайону, де з’ясувалося, що одним з головних питань, що стоять на заваді забудові, є ставки промислових відходів – тільки після їх рекультивації стане можливе будівництво у цьому мікрорайоні.

Тепер стало відомо, що у рамках забудови другого мікрорайону Масанів, зокрема, має бути побудовано житло для тих, хто його втратив внаслідок російсько-білоруської агресії:

-В цьому детальному плані враховані наші домовленості з датськими партнерами, які будуть будувати декілька будинків на 420 квартир (там ще в нас є перемовини по соціальній інфраструктурі, мається на увазі садочок) для мешканців міста та осіб, які тимчасово втратили житло внаслідок російської агресії. Там є свої процедури: це прозорий процес, який повністю «Рокал Україна»(організація, яка бере на себе будівництво, – прим.) проводить згідно своїх європейських стандартів. Ми, зі свого боку, як міська рада, сприяємо максимально. Це суттєва допомога – мова йде про інвестиції близько 17 мільйонів євро, – розповів в.о. мера Чернігова Олександр Ломако.

Члени виконкому одноголосно прийняли рішення. Однак тепер його мають затвердити депутати міської ради.

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Масани #датчани #будівництво #забудова #садочок
Оголошення
live comments feed...