• Головна
  • На даху школи №3 запрацювали сонячні панелі (ФОТОРЕПОРТАЖ)
12:40, 25 вересня

На даху школи №3 запрацювали сонячні панелі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

На даху школи №3 запрацювали сонячні панелі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Попри ракетні обстріли сонячна школа №3 в Чернігові розпочала новий навчальний рік разом із енергетичним обладнанням від благодійної організації  “Energy Act For Ukraine Foundation”.

Українська середня школа №3 в Чернігові, яка попри небезпеку повітряних тривог та обстрілів, та всупереч суттєвим перешкодам (після обстрілу 19 серпня школа сильно постраждала, були вибиті вікна та пошкоджені аудиторії), відкрила свої двері для маленьких українців з важливим технологічним оснащенням. До нового навчального року школа була облаштована гібридною сонячною станцією із системами збереження енергії від благодійної організації “Energy Act For Ukraine Foundation” у межах кампанії Фонду “100 сонячних шкіл”. Подібне обладнання вже було встановлене в школі №17 в Ірпені. 

Гібридні сонячні станції складаються з сонячних панелей, гібридних інверторів та системи збереження енергії. Адже внаслідок постійних обстрілів агресора часто школи не мають чи відчувають проблеми з електропостачанням. Саме тому встановлення сонячних електростанцій з системами збереження електроенергії дозволить українським школам залишатися більш стійкими в умовах енергетичного тероризму російської армії та бути готовими до будь-яких надзвичайних ситуацій. 

Сонячні панелі були надані міжнародним дистриб’ютором фотоелектричного обладнання Menlo Electric., інверторне та акумуляторне обладнання, а також кошти для реалізації проєкту – італійською компанією ZCS Azzurro, а технічним партнером виступила українська компанія Unisolar

На даху школи №3 запрацювали сонячні панелі (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-1

На відкритті об’єкту представники Energy Act For Ukraine Foundation та команди партнерів і донорів Menlo Electric, ZCS Azzuro поспілкувались з журналістами та громадою міста Чернігів, привітали школярів з початком нового навчального року та провели вступну лекцію-факультатив для учнів в межах курсу “Сталий розвиток для шкіл”. 

До того у травні 2023 року команда фонду Energy Act For Ukraine Foundation (“Енергетична Дія для України”) встановила сонячні станції із системами збереження енергії, які вже забезпечують резервним енергоживленням відділення патології новонароджених та недоношених дітей в Чернігівській обласній дитячій лікарні, та в Іванківській центральній районній лікарні в межах кампанії “50 сонячних лікарень”.


Довідка.

Благодійна організація  “Energy Act For Ukraine Foundation” – неприбуткова організація, заснована у квітні 2022 року. Постачання енергетичного обладнання з акцентом на відновлювану енергетику та організація будівництва сонячних станцій є головним пріоритетом діяльності організації, яка направлена на допомогу закладам освіти, охорони здоров’я, медичним працівникам та постраждалим внаслідок бойових дій громадам в Україні.


Текст: відділ PR та комунікацій "Energy Act For Ukraine Foundation"
Фото: “Energy Act For Ukraine Foundation”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа №3 #сонячні панелі #Energy Act For Ukraine Foundation
Оголошення
live comments feed...