• Головна
  • В Чернігівському інституті історії новий керівник
14:54, 17 листопада

В Чернігівському інституті історії новий керівник

Ось так, на наших очах, твориться реальна історія в чернігівському інституті історії, вибачте за тавтологію. Пішов з посади «батько» легендарного чернігівського «істфаку» Олександр Борисович Коваленко. Він очолював головний чернігівський навчальний історичний заклад протягом останніх 33 років. Про минуле і сьогодення «істфаку» професор і кандидат історичних наук Олександр Коваленко докладно розповідав у нещодавньому інтервʼю для нашої редакції.

Олександр Коваленко

Олександр Коваленко

З 1990 року Олександр Борисович став деканом тоді ще історичного факультету Чернігівського державного педагогічного інституту імені Т. Г. Шевченка. Після реорганізації з 2009 року він займав посаду вже директора Інституту історії, етнології та правознавства ім. О. М. Лазаревського ЧДПУ ім. Т. Г. Шевченка.

Олександр Коваленко є автором десятків наукових праць. За часи його керівництва і викладацької роботи через його руки пройшли сотні, а може і тисячі студентів, які по закінченню навчання стали успішними фахівцями в різних, але переважно гуманітарних, професійних сферах.

З посади директора пан Коваленко йде у звʼязку із закінченням контракту. Як повідомив нашій редакції сам Олександр Борисович, він залишатиметься викладачем на кафедрі Історії України, тобто продовжить свій педагогічний шлях і роботу зі студентами.

Андрій Католик

Андрій Католик

Новим керівником Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства ім. О. М. Лазаревського став у минулому заступник директора з навчальної роботи кандидат історичних наук Андрій Католик.

Чернігівська Медіа Група
Сайт 0462
.ua


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Анатолій Католик #новий керівник #чернігівський інститут історії #Олександр Коваленко #новий директор
Оголошення
live comments feed...