• Головна
  • «Піймали контролера й там трошки його… фізично»: проблеми громадського транспорту Чернігова
17:33, 21 листопада 2023 р.

«Піймали контролера й там трошки його… фізично»: проблеми громадського транспорту Чернігова

У Чернігові з'явилося багато нових автобусів, але проблеми лишаються, світлина Сєргєя Карася

У Чернігові з'явилося багато нових автобусів, але проблеми лишаються, світлина Сєргєя Карася

У Чернігові існує проблема з обліком пасажирів та допуском контролерів в автобуси громадського транспорту. Про це було оголошено у вівторок, 21 листопада, під час загальноміської наради.

-Частина коштів, які люди сплачують за проїзд – готівка, не доходить до каси. «Залишається» десь у кондукторів чи в дорозі. Через це бюджет міста витрачає більше на компенсації (перевізникам, - прим.). Тому потрібний максимальний контроль з боку відповідальних, щоб пасажири боялися їхати без квитка, - розповів в.о. мера Чернігова Олександр Ломако.

Наразі штраф за безквитковий проїзд у Чернігові складає 240 гривень. Втім, як з’ясувалося, контролери, які мають виявляти «зайців», стикаються з протидією з боку водіїв та кондукторів:

-Є питання більше не з пасажирами, а з робітниками пасажирських перевезень, які, буває, не запускають контроль у автобус – проїжджають. Ми це наказуємо, проводимо роботу, - розповів начальник міського управління транспорту Олександр Рижий. - Й нещодавно був випадок, що водії й кондуктори на кінцевій спіймали контролера і там трошки його… фізично.

Тому длябезпеки контролерів у міській раді планують залучати «Муніципальну варту».

А поки що з бюджету Чернігова у грудні, в якості компенсацій перевізникам, має бути додатково виділено 8 мільйонів гривень (втім, рішення з цього питання ще не затверджене).

Нагадаємо, вартість компенсацій перевізникам з міського бюджету залежить від віку автобусного парку, дотримання розкладу та виконання низки інших вимог.

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автобус #Олександр Ломако #перевізники #Олександр Рижий #побиття
Оголошення
live comments feed...