
10:45, 28 листопада 2023 р.
Автобуси у дорозі, сміттєвоз на місці: Чернігів отримав гуманітарну допомогу

Сміттєвоз у Чернігові, світлина "АТП-2528", ілюстративна
Чернігів отримав гуманітарну допомогу у вигляді різноманітної техніки. Про це було повідомлено у вівторок, 28 листопада, під час загальноміської наради.
Як повідомлялося ще у жовтні, місто мало отримати 10 автобусів з Риги. Ці автобуси наразі у дорозі та мають прибути у місто за кілька днів:
-Сьогодні вже виїхала наша делегація забирати автобуси з Риги. Крім самих автобусів – гуманітарна допомога, яку мешканці Риги для Чернігова принесли. 30-го листопада автобуси мають бути на кордоні. За кілька днів – у Чернігові. Подивимося на їхній стан. Але це реальна допомога, - зазначив в.о. мера Чернігова Олександр Ломако.
Але у той час як автобуси тільки їдуть, у Чернігів вже приїхав сміттєвоз, який місту подарував побратим – німецький Аахен.
Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, як міста-побратими допомагають Чернігову.
Сєргєй Карась
Чернігівська медіа група
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:47
Вчора
16:34
20 грудня
Спецтема
Оголошення
14:45, 9 грудня
14:50, 19 грудня
11:14, 18 грудня