• Головна
  • У Одесі відкрився сервісний центр Apple Lab
Новини компаній
11:31, 1 грудня 2023 р.

У Одесі відкрився сервісний центр Apple Lab

Новини компаній

Техніка Apple користується шаленою популярністю всьому світі й в Україні в тому числі. Але в нашій країні досить немає офіційного представництва. Але є компанія, як пропонує якісний сервіс з гарантією — це Apple Lab.

В нас є чудова новина для мешканців та гостей міста Одеса — тепер представництво Apple Lab є в Одесі, вул Канатна 75.

Apple Lab — це мережа сервісних центрів, яка працює у всіх великих містах України. Компанія має великий досвід, понад 15 років займається ремонтом та обслуговуванням техніки Apple.

Якщо ви користуєтесь iPhone чи будь-якою іншою технікою Apple, тепер ви можете бути спокійними, коли вашим пристроям потрібен буде ремонт, в Одесі є професійний сервісний центр Apple Lab.

У Одесі відкрився сервісний центр Apple Lab, фото-1

Який ремонт пристроїв Apple виконують у сервісному центрі Apple Lab

Сервісний центр Apple Lab ремонтує увесь модельний ряд техніки Apple будь-якої складності. Тут ремонтують доти, поки ремонт фінансово вигідний для користувача. У Apple Lab надають такі види ремонту:

  • Ремонт iPhone. iPhone найпопулярніший смартфон у світі. Він потужний, надійний та стильний. В сервісному центрі Apple Lab роблять заміну скла дисплея або екрану у зборі, заміну батареї iPhone, ремонт марафону та заміну динаміків. Якщо ваш iPhone потрапив у рідину, потрібно як найшвидше звернутися до Apple Lab, тут відновлять його функціональність в повному обсязі. Крім цього в Apple Lab роблять заміну мікрофона, роз'єму живлення або кнопок. Окрім цього в Apple Lab роблять найскладніші види ремонту по ремонту системної плати.
  • Ремонт MacBook. Цей ноутбук задовольнить будь-які потреби в роботі та розвагах. В сервісному центрі Apple Lab роблять заміну дисплейного модуля, ремонт або заміну клавіатури, заміну жорсткого диска на SSD накопичувач, збільшення оперативної пам’яті. Також, якщо вашому MacBook потрібна професійна чистка та заміна термо пасти, ви можете звернутися до сервісного центру Apple Lab.
  • Сервісний центр Apple Lab ремонтує усі види техніки Apple: iMac, Mac mini, Mac Pro, Apple TV, а також робить сервісне обслуговування навушників AirPods.

Усі види послуг, ціни на них можна дізнатися на сайті https://apple-lab.com.ua/ua/odessa/.

Чому ремонт Apple потрібно робити у сервісному центрі Apple Lab в Одесі

Сервісний центр Apple Lab має великий досвід, понад 15 років займається ремонтом та обслуговуванням пристроїв Apple. Тут роблять ремонт будь-якої складності для усього модельного ряду iPhone, MacBook, для сервісних інженерів Apple Lab немає не ремонтуємо випадків, лише у тому випадку якщо ремонт фінансово не вигідний користувачу. Якщо вашому айфон чи макбук потрібен ремонт, звертайтесь до сервісного центру Apple Lab, тому що:

  • Надають безкоштовну діагностику.
  • Надають чесний та професійний сервіс та ввічливе обслуговування.
  • Є все необхідне обладнання та завжди в наявності усі самі затребувані запчастини.
  • Apple Lab надає гарантію на усі види ремонту до 12 місяців.

Apple Lab — це професіоналізм, якість, гарантія та досвід.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Apple Lab #Ремонт iPhone #Сервісний центр apple #Ремонт apple #Ремонт iPad #Заміна акумулятора Iphone #Заміна дисплея iPhone #Ремонт Макбуків #Ремонт Айпадів #Ремонт айфона після води #Remont iPhone
Оголошення
live comments feed...