• Головна
  • На Чернігівщині у листопаді було сплачено 1,9 млрд грн податків та зборів: до державного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн
11:33, 17 грудня 2023 р.

На Чернігівщині у листопаді було сплачено 1,9 млрд грн податків та зборів: до державного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн

На Чернігівщині у листопаді було сплачено 1,9 млрд грн податків та зборів: до державного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн

У листопаді 2023 року до державного бюджету спрямовано 77,4% надходжень (1,4 млрд грн). До місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 424 млн грн податків та зборів (22,6% в загальнообласній сумі). Суттєвий приріст надходжень відбувся по єдиному податку – на 49% (+40 млн грн).

Повідомляє ЧЕline

У порівнянні з листопадом минулого року зросли сплачені суми по податку на додану вартість на 22% (+41 млн грн.), рентних платежах за користування природними ресурсами на 39% (+33 млн грн).

Крім податків, платники Чернігівщини у листопаді спрямували до державних фондів 997 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Завдяки виконанню свого громадянського обов’язку платниками щодо сплати податків, зборів та єдиного внеску держава стабільно отримує кошти для забезпечення Збройних Сил України, бюджетної сфери, соціальних виплат та відновлення інфраструктури.

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує всім сумлінним платникам за сплату податків, зборів, єдиного внеску та фінансову підтримку держави.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##податок #бюджет #платіж #гривня #гроші
Останні новини
Оголошення
live comments feed...