Новини компаній
15:20, 9 лютого

Різновиди віконних відкосів

Новини компаній

Ремонт навряд чи можна назвати дешевим задоволенням, якраз навпаки – якісний ремонт потребує значних вкладень. Тому варто завчасно все спланувати, прорахувати кожну деталь, адже це дозволить уникнути зайвих витрат і заощадити кошти.

А значить, при замовленні металопластикових вікон в Маркет Вікна, необхідно відразу вирішити, якими будуть відкоси. Бо вони виступають елементом інтер’єру, і хоча не відносяться до деталей декору, все ж таки скидаються в очі. Відповідно, вони повинні бути якісними, надійними та довговічними. А ще, звичайно, гармонійно вписуватись в загальний дизайн приміщення.

Різновиди віконних відкосів, фото-1

Основні види та їх особливості

Насправді, видів відкосів не так вже й багато. Як вже зазначалось, це не найбільш важливий елемент інтер’єру, тому немає необхідності акцентувати на ньому увагу. Тут головне – вибрати саме той варіант, який підходить саме для конкретної оселі.

Наразі розрізняють наступні види відкосів:

  • Пластикові. Це доволі логічне рішення, так як і сам віконний профіль теж виготовлений з пластику. Серед переваг представлених конструкцій відзначають стійкість до вологи, високий рівень ремонтопридатності, ідеально рівну поверхню, легкий догляд – достатньо час від часу протирати відкоси від пилу мокрою ганчіркою або мильним розчином. З недоліків – складність монтажу для отримання чітко зафіксованої конструкції, інакше про теплоізоляцію та міцність можна забути;
  • Зі штукатурки. Мабуть, найбільш поширений варіант. З плюсів – цінова доступність, стійкість до механічних пошкоджень, адже конструкція цільна, відсутність швів при монтажі, високий рівень ремонтопридатності. Однак є й мінуси, серед яких відсутність теплоізоляції, потреба у часі для монтажу, необхідність суворо дотримуватись технології монтажу, є певний ризик появи тріщин через деякий час;
  • Гіпсокартонні. Такі конструкції відносяться до середнього цінового сегменту. До переваг треба віднести довговічність, відносну простоту монтажу, рівну поверхню (хоча це залежить від якості покриття). Серед недоліків відзначають вразливість до вологи та механічних пошкоджень, необхідність повністю міняти відкіс при появі дефектів або пошкодженні, необхідність у додатковому покритті ґрунтовкою та фарбою.

Ще один вид, який не так давно став застосовуватись в Україні – відкіс із сендвіч-панелей. Це поєднання пластика та утеплювача, завдяки чому забезпечується значна тепло- та шумоізоляція. Також не потрібне додаткове прикрашання та покриття поверхні, як при відкосах із штукатурки або гіпсокартону, а сама сендвіч-панель відрізняється високими показниками міцності. Крім того, встановити такі конструкції може навіть людина без досвіду, маючи лише базовий інструмент. Та й догляд особливий не знадобиться, адже пластик легко миється та не вбирає в себе бруд. Що стосується недоліків, то це – вартість. Сендвіч-панелі повинні бути якісними, інакше перелічені переваги будуть не актуальними. Звичайно, що якісні матеріали й коштують відповідно.

Замовляти чи робити самому?

Щоб відповісти на дане запитання, потрібно зрозуміти, які взагалі вимоги ставляться до відкосів.

А основними вимогами є:

  • Надійність, міцність та довговічність;
  • Герметичність;
  • Стійкість до впливу морозів, спеки та перепадів температури;
  • Висока якість, в тому числі завдяки правильно підібраним матеріалам;
  • Здатні забезпечувати тепло- та шумоізоляцію.

Знаючи це, тепер варто оцінити свої навички, знання та сили, щоб зрозуміти – чи можна бути досягти всього цього, роблячи відкоси самостійно. Якщо є навіть невеликі сумніви, краще звернутись до фахівців, щоб потім не довелось перероблювати ремонт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маркет Вікна
Оголошення
live comments feed...