• Головна
  • Між Черніговом та Новоселівкою люди перекрили дорогу: в чому причина
13:16, 17 лютого

Між Черніговом та Новоселівкою люди перекрили дорогу: в чому причина

Між Черніговом та Новоселівкою люди перекрили дорогу: в чому причина

17 лютого між Черніговом та Новоселівкою близько 20 осіб перекрили дорогу. Люди пропускають тільки військових, поліцію та швидкі. Як повідомляє Суспільне, вони вимагають від КП «Чернігівводоканал» заключити з жителями Новоселівки договори на водопостачання, як це було до 24 лютого 2022 року.

Учасниця акції Анна Рогова розповіла, що «Чернігівводоканал» пропонує створити комунальне підприємство, через яке відбуватиметься водопостачання. Жінка говорить, що це призведе до підвищення цін на постачання води.

Перекриття дороги, Фото: Суспільне Чернігів

Перекриття дороги, Фото: Суспільне Чернігів

«Перекрили дорогу бо водоканал не заключає з жителями села Новоселівка на пряму договори, а хочуть зробити підприємство, щоб через нього у Новоселівці люди купували воду за підвищеними тарифами. Хоча з 2008-го по 2022 роки в Новоселівці платили за воду саме водоканалу. Люди складалися, щоб прокласти тут труби, получається провели централізовану воду, люди платили 12 років, а тепер, після війни, чомусь не хочуть з нами заключати договори».

Анна Рогова говорить, що створення комунального підприємства не є гарантією, що вартість не зростатиме.

«Ми хочемо купляти воду за такими тарифами як жителі Чернігова, жителі села Старий Білоус, які також прокладали труби і так само платять, як чернігівці».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігів #Новоселівка #дорога #Чернігівводоканал #водопостачання #ціна
Оголошення
live comments feed...