• Головна
  • Консультація сімейного психолога
Новини компаній
16:40, 27 лютого

Консультація сімейного психолога

Новини компаній

Найбільше труднощів виникає у людей, як правило, під час комунікації один з одним. В особливості коли це стосується близьких відносин: всередині родичів, молодої родини або пари. Коло найближчих людей знає нас краще за всіх, тому вони мають потужний вплив на нашу реальність. Налагоджувати стосунки у родині потрібно не відтягуючи цей процес для забезпечення гармонії та розуміння у своєму домі: допомогти у цьому може сімейний психолог, який вислухає ситуацію з усіх сторін та зможе об’єктивно оцінити причини першоджерельної проблеми.

Консультація сімейного психолога, фото-1

Причини для візиту сімейного психолога

Звертатися за психологічною допомогою – це розповсюджене явище для сучасної людини. Через те, що на нас звалюється багато відповідальності у цьому світі, де потрібно постійно розвиватися та досягати успіхів, не завжди вдається слідкувати за своїм внутрішнім станом та здебільшого домовлятися з собою. Напруження накопичується, коли ми самі цього не помічаємо та, як результат – зриви на рідних та близьких, які цього взагалі не заслужили. Окрім цього, сімейний психолог може бути вам корисний якщо:

  • Спостерігаються проблеми з вихованням дітей підліткового віку. Особливо батьки зіштовхуються з такою проблемою під час взаємодії з підлітками. Звісно, коли у дитини перехідний вік, з нею може бути зовсім складно налагоджувати контакт та конструктивно домовлятися. Терапію в цьому випадку бажано проводити як з батьками, так і з дитиною, адже у взаємодії беруть участь обидві сторони. Сімейний психолог зможе надати поради та розробити стратегії нової поведінки в першу чергу для батьків, які зможуть вплинути на свою дитину.
  • Ви бажаєте заздалегідь дізнатися про тонкощі гармонійного виховання дітей ще до запліднення. Цей підхід є дуже конструктивним, адже допоможе батькам з самого народження застосовувати ту модель виховання, яка буде корисною у конкретно вашому випадку. На етапі планування родини, важливо самим батькам також проробити якомога більше психологічних негараздів у своїй підсвідомості. Вже під час запліднення, а далі й на всіх етапах свого розвитку, дитина буде вбирати в себе те, що знаходиться навколо неї не тільки матеріально, але й духовно. Внутрішній стан батьків напряму впливатиме на емоції дитини, тим самим будуючи її характер, світосприйняття та досвід.
  • Ви переживаєте смерть близької особи або члена родини та не можете впоратися самотужки з цією втратою. Такі події, звісно, викликають великий стрес, тому бажано звернутися до спеціаліста, коли негативний стан вже стає неможливо контролювати.
  • Потрібна допомога та конкретні поради у питанні як відновити довіру між партнерами після зради або іншого негативного інциденту. Часто пару не бажають розлучатися та бажають відновити стосунки. Це є дуже гарним сигналом, адже це свідчить про глибокий поштовх далі розвиватися та пізнавати себе в стосунках ще глибше. Такі періоди зможуть тільки зміцнити пару та сімейний психолог допоможе пройти його легше та швидше.

Знаходячись постійно поруч, сімейні пари час від часу відчувають кризисні стани. Це нормально проходити через них та звертатися за допомогою, якщо вони затягуються або занадто турбують вас. Обрати сімейного психолога можна за посиланням: https://aboutu.live/simeyniy-psiholog

Як допоможе терапія

Після проходження психологічної терапії ви не тільки вирішуєте свою проблему в парі, але й отримуєте дієві інструменти, якими зможете далі користуватися для самостійної роботи над собою. Відновлюючи баланс у стосунках, ви зможете одразу застосовувати їх для швидкого розв’язання проблеми. Головне – щоб вони не накопичувалися та не викликали вибух негативних емоцій, який зможе надовго залишити погане відчуття про себе та партнера, псуючи розвиток міцних стосунків.

Читайте також: Психотерапевт, психіатр, психолог: в чому різниця

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сімейний психолог #about you
Оголошення
live comments feed...