• Головна
  • У міськраді Чернігова з’являться нові депутати: хто та коли
10:32, 6 березня

У міськраді Чернігова з’являться нові депутати: хто та коли

Алла Ващенко, Олександр Литвин та Наталія Романовська мають стати новими чернігівськими депутатами, колаж «Суспільне.Чернігів»

Алла Ващенко, Олександр Литвин та Наталія Романовська мають стати новими чернігівськими депутатами, колаж «Суспільне.Чернігів»

Міська територіальна виборча комісія не може зібратися для того, аби затвердити нових депутатів чернігівської міської ради.

Про це у вівторок, 5 березня, повідомив в.о. мера Чернігова Олександр Ломако.

-Я звертаюся до міської територіальної комісії: не займатися бездіяльністю. В нас три депутати міської ради склали мандати, в нас чотири депутати міської ради служать в армії. Потрібно приймати рішення для військових й для життєдіяльності міста. Для цього потрібно «завести» наступних депутатів за списком: двох від «Рідного дому» та одну депутатку від «Слуги народу». Територіальна комісія не зібралася. В п’ятницю (1 березня, - прим.) в них мали бути збори, два прийшли члени комісії з 18-ті. Потім вони перенесли на понеділок, тепер вони перенесли на 7 березня… - розповів про проблеми з призначенням нових народних обранців Олександр Ломако.

Нагадаємо, наразі у міській раді є чотири вакантні крісла. Три з них звільнилися у лютому після того як свої мандати склали Юрий Тарасовець (від «Слуг народу») та Вікторія Лазаренко й Сергій Кирієнко (обидва – «Рідний дім»). Місця цих депутатів мають зайняти ті, хто були наступними у списках на місцевих виборах 2020-го року. За словами Олександра Ломаки, це мають бути Олександр Литвин (на момент балотування у 2020 році був доцентом кафедри автотранспорту та галузевого машинобудування НУ «Чернігівська політехніка», — прим.) та Алла Ващенко (до 2022-го року очолювала школу № 13, - прим.) від «Рідного дому», а також директорка фабрики «Елегант» Наталія Романовська від «Слуг народу». Проте, аби ці кандидати стали депутатами, їх має затвердити міська виборча комісія. Як розповів в.о. мера Чернігова, на це у комісії є місяць з моменту прийняття рішення міською радою. Цей термін спливає 8 березня.

Олександр Ломако

-Не блокуйте роботу міської ради, не перешкоджайте у роботі. Зберіться та виконайте свій обов’язок. Я звертаюся до членів територіальної комісії, які, я сподіваюся, не вороги власному місту,- заявив Олександр Ломако.

Нагадаємо, четверте вакантне крісло у міській раді раніше належало обраному від ОПЗЖ депутату Павлу Гармашу. Втім, через заборону ОПЗЖ, крісло пана Гармаша у міській раді лишатиметься порожнім до наступних виборів, які, вочевидь, відбудуться вже після української перемоги.

Сєргєй Карась
Чернігівська Медіа Група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олександр Литвин #Алла Ващенко #Олександр Ломако #Наталія Романовська #міська рада
Оголошення
live comments feed...