• Головна
  • Вже незабаром: до чернігівської Подусівки обіцяють запустити тролейбуси
15:10, 22 квітня

Вже незабаром: до чернігівської Подусівки обіцяють запустити тролейбуси

На Подусівку має повернутися тролейбус, світлина Сєргєя Карася

На Подусівку має повернутися тролейбус, світлина Сєргєя Карася

Тролейбуси мають повернутися на чернігівській мікрорайон Подусівка вже у травні 2024-го року. Таку інформацію під час 39-ої (позачергової) сесії міської ради VIIIскликання озвучив в.о. мера Чернігова Олександр Ломако.

-Ми вже розробили рішення виконкому про зміни у (транспортній, - прим.) мережі міста й буде новий маршрут – ми його презентуємо, який й Подусівку, й Шерстянку з’єднає – там буде запущений тролейбус з автономним ходом. Два (таких тролейбуси, - прим.) вже в нас є, ще два ми забираємо в виробника – в нас буде їх чотири + додаткові автобуси. Будемо старатися запустити цей маршрут у травні, - розповів Олександр Ломако.

Судячи з цієї заяви можна припустити, що новий маршрут через Подусівку не буде повторювати «довоєнний» маршрут тролейбуса № 5.

Нагадаємо, тролейбусні мережі на Подусівці були зруйновані у лютому-квітні 2022-го року під час облоги міста російсько-білоруськими окупантами. У листопаді 2023-го року для забезпечення цього мікрорайону тролейбусним сполученням, міська рада прийняла рішення закупити 4 тролейбуси з автономним ходом, які можуть проїжджати без під’єднання до електромереж до 20 кілометрів.

Сєргєй Карась
Чернігівська Медіа Група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Подусівка #тролейбус #Олександр Ломако #Шерстянка #маршрут № 5
Оголошення
live comments feed...