• Головна
  • Черги і графіки відключень електрики у місті Чернігові – детально пояснюємо
18:30, 24 травня

Черги і графіки відключень електрики у місті Чернігові – детально пояснюємо

Черги і графіки відключень електрики у місті Чернігові – детально пояснюємо

Навесні 2024-го року російські окупанти знов активізували удари по енергетичній інфраструктурі України, через це українці та, зокрема, чернігівці, знову зіткнулися з відключеннями електроенергії.

Але не всі й не завжди розуміють, коли саме в їх оселі може зникнути електрика та до чого готуватися. Людям складно знайти всю необхідну інформацію щодо відключень у місті Чернігові, що не дозволяє їм нормально формувати свої плани. Журналісти Чернігівської Медіа Групи і сайту 0462.ua зібрали всю необхідну інформацію щодо цього, тож, надаємо вам її у цьому матеріалі.

Будинки Чернігівської області поділені на 6 черг відключень. В якій черзі знаходиться конкретно ваш будинок можна дізнатися на сайті «Чернігівобленерго». Найпростіший спосіб: це натиснути копку «Інформація про перерви в електропостачанні» на головній сторінці, перейти за посиланням та ввести номер свого особового рахунку.

Але багато наших читачів скаржаться, що їм складно знайти і зрозуміти, до якої саме черги належить його будинок, оскільки там зібрана інформація по всій області, і знайти свою вулицю і свій будинок саме у Чернігові дуже складно. Враховуючи це, ми зробили окремі зручні таблиці для кожної з шести черг саме для чернігівців – мешканців міста, які визначені для відключень. Їх можна переглянути в кінці цього матеріалу і, за бажанням, зберегти собі або переслати знайомим.

Також наші читачі питають, а чи може їх будинок переміщуватись з однієї черги в іншу? Або ж цей розподіл будинків на 6 черг є постійним?

Катерина Дроздова, Фото: Суспільне Чернігів

Катерина Дроздова, Фото: Суспільне Чернігів

- Графіки відключень в нас переглядаються раз на рік. Тобто, якщо будинок внесений в якусь чергу у графіку погодинних відключень, він у цій черзі залишатиметься, принаймні до наступного року, – говорить прессекретарка АТ «Чернігівобленерго» Катерина Дроздова.

Тобто, умовно, якщо ваш будинок у шостій черзі відключень, він й лишатиметься у цій шостій черзі до кінця року. Єдине виключення може бути у разі проведення аварійних робіт – тоді, на час усунення аварії, будинок можуть підключити до іншої лінії, й, відповідно, він може потрапити в іншу чергу (після закінчення ремонту все повертається як було).

А ось дізнатися наприклад, чи будуть у вашому будинку відключати світло у суботу, можна не раніше вечора п’ятниці, тобто сам графік відключень буде оновлюватися кожен день:

- Поки що ми людям повідомлятимемо щодня, бо ми не знаємо наперед який в нас буде ліміт: нам диспетчерська служба НЕК «Укренерго» повідомляє ввечері напередодні – тільки після сьомої вечора ми дізнаємося які ліміти нам даються на наступний день. Після того, як ми самі дізнаємося ліміти, ми визначаємо, скільки нам треба буде відключити черг, щоб вкластися у ліміти. Цю інформацію ми оприлюднюємо у нашому «Телеграм»-каналі, й на «Фейсбук»-сторінці. Я б порадила людям о восьмій-дев’ятій вечора дивитися «Телеграм»-канал, або «Фейсбук»-сторінку – які будуть ліміти на завтра й які саме черги будуть знеструмлені в якій період, – каже пані Дроздова. – Буває, що нам якісь додаткові вказівки від «Укренерго» поступають протягом дня. Тоді ми можемо людей попередити, що будуть збільшені обсяги відключень, або, навпаки, на якісь період вони будуть відмінені. Якщо раніше, при графіку постійних відключень, коли нас відключали зранку до вечора у 2022-му році, взимку, тоді люди могли подивитися на день, на два наперед. То зараз ми не можемо такого спрогнозувати, адже самі не знаємо які обсяги споживання НЕК «Укренерго» нам надасть на кожен день.

Тож тримаємося, чернігівці. Й не забуваємо економно витрачати електроенергію та допомагати ЗСУ наближати нашу перемогу!


РОЗПОДІЛ НА ЧЕРГИ
ПОГОДИННОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ У МІСТІ ЧЕРНІГОВІ (ПО АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО")

Черги і графіки відключень електрики у місті Чернігові – детально пояснюємо, фото-2
Черги і графіки відключень електрики у місті Чернігові – детально пояснюємо, фото-3
Черги і графіки відключень електрики у місті Чернігові – детально пояснюємо, фото-4
Черги і графіки відключень електрики у місті Чернігові – детально пояснюємо, фото-5
Черги і графіки відключень електрики у місті Чернігові – детально пояснюємо, фото-6
Черги і графіки відключень електрики у місті Чернігові – детально пояснюємо, фото-7
Черги і графіки відключень електрики у місті Чернігові – детально пояснюємо, фото-8
Черги і графіки відключень електрики у місті Чернігові – детально пояснюємо, фото-9
Черги і графіки відключень електрики у місті Чернігові – детально пояснюємо, фото-10

Сайт міста Чернігова 0462.ua
Чернігівська Медіа Група


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відключення світла #електроенергія #графіки погодинних відключень #Чернігів #відключення світла у Чернігові
Оголошення
live comments feed...